DELFIN | Systemy sanitarne dla twojej łazienki i kuchni!

Odpływy liniowe DELFIN 
- minimalizm i wygoda!

INTEGRIS+ 2022

JESZCZE WIĘCEJ
NAGRÓD

DO ZDOBYCIA!

NANOPANEL | Mistrz dobrych cen!

System instalacyjny 
NANOPANEL PP-R

Partnerzy programu Integris+ 2022
Aktualności

2022-09-22/ROTHENBERGER: Obniż rachunki za ogrzewanie!

Usługa płukania instalacji ogrzewania podłogowego i grzejników oraz odkamieniania wymienników ciepła zyskała obecnie ogromną popularność. Wiadomo też, że tej zimy nie możemy sobie pozwolić na zapowietrzanie się instalacji, zablokowane piony lub rury czy niedogrzane grzejniki.


więcej...

2022-09-22/VALVEX: NOWE rozwiązania w instalacjach

Grupa pompowo-mieszająca PROFF COMFORT to nowy standard energooszczędnych rozwiązań do zintegrowanych systemów grzewczych. Takie rozwiązanie systemowe gwarantuje uzyskanie optymalnej temperatury czynnika grzewczego w instalacji ogrzewania podłogowego...


więcej...
Nasze nagrody
Wiertarka GSB 550
1 szt.
2411 pkt.
Producent: BOSCH


Serwisowana strona internetowa
1 szt.
57000 pkt.
Producent: SmartSpot.Cloud™


Wózek prowadzony podnośnikowy elektryczny 1t
1 szt.
288000 pkt.
Producent: HELI


Kamera termowizyjna GTC 400C L-BOXX
1 szt.
36900 pkt.
Producent: BOSCH


DACIA DUSTER COMFORT
1 szt.
697561 pkt.
Producent: DACIA


Gwintownica elektryczna SUPERTRONIC 1250 (1/2 - 5/4")
1 szt.
28224 pkt.
Producent: ROTHENBERGER


FATMAX® T16 MULTI-TOOL
1 szt.
701 pkt.
Producent: STANLEY


Agregat prądotwórczy HONDA EU22i (2kW)
1 szt.
59419 pkt.
Producent: HONDA


MINI KOPARKA JCB 19 C-1
1 szt.
1728000 pkt.
Producent: JCB


Zestaw wierteł stopniowych udarowych
1 szt.
8694 pkt.
Producent: MILWAUKEE


O Integris+

Integris+ ma już 10 lat!

Kiedy w 2012 roku ruszaliśmy z naszym programem lojalnościowym liczyliśmy się z tym, że będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem zarówno wśród Instalatorów jak i Producentów. W końcu kto nie lubi dostawać nagród? Przez te 10 lat nasze Hurtownie Partnerskie nagrodziły dziesiątki tysięcy swoich Klientów, doceniając ich zaufanie i zaangażowanie. Dzisiaj ruszamy z kolejną edycją i już nie możemy się doczekać co ona przyniesie!

Moc marki

Ideą Integris+ jest zintegrowanie Instalatorów, Hurtowni i Marek Producenckich. Przygotowując każdą edycję weryfikujemy Partnerów wybieranych do Integris+. Dbamy o to aby pokazali się w nim najlepsi Producenci, których produkty są najchętniej kupowane a także te marki, które posiadają największy potencjał na rynku. W tym roku po raz pierwszy zaprezentują się: Aliaxis, BWT, Elterm, Graf, Luxrad i Rothenberger. Pełną listę producentów będących w obecnej edycji znajdziesz TUTAJ

Spotkania w gronie najlepszych

Oprócz premiowania klientów każda z Hurtowni Partnerskich uczestniczących w programie organizuje spotkania integrisowe. Spotkania są bardzo ważnym elementem programu. Umożliwiają one budowanie relacji, wymianę informacji i – co wzbudza najwięcej emocji – przekazanie nagród. Tego typu lokalne działania cieszą się w Grupie SBS wielkim zainteresowaniem i wzbudzają sympatię Uczestników. Ponieważ w obecnej sytuacji najprawdopodobniej będziemy musieli czekać na spotkania do wiosny, część Hurtowni Partnerskich działających w programie organizuje wydarzenia on-line aby być w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Więcej informacji o wydarzeniach Integris+ znajdziesz w Hurtowniach Partnerskich Grupy SBS uczestniczących w programie.

Bądź w gronie najlepszych w branży

Hurtownie Grupy SBS wyróżnia profesjonalizm, kompleksowość oferty i indywidualne podejście do klienta. Te trzy aspekty są fundamentem budowy Grupy. Od 20. lat dynamicznie rozwijamy swoją działalność. Jesteśmy największą w Polsce siecią sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Jeszcze nas nie odwiedziłeś? Znajdź najbliższą hurtownię korzystając z naszej strony internetowej: www.grupa-sbs.pl/hurtownie

Jak dołączyć do programu?

Aby wziąć udział w programie, wystarczy kupować produkty partnerów programu. W zamian za wykonany obrót otrzymuje się punkty, które można wymienić na nagrody. Więcej informacji oraz pełny regulamin znajdziecie TUTAJ oraz w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w Programie.

          

Jak działa Integris+?

Kupując* produkty Partnerów Programu Integris+ w Hurtowniach Grupy SBS Klient zbiera punkty. Raz na pół roku hurtownie organizują spotkania dla swoich Klientów, na których Klienci w zamian za wykonane obroty dostają nagrody.

Rozbudowany katalog nagród

Oprócz dostępnych do tej pory narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, strojów roboczych, samochodu osobowego, bonów na zakup sprzętu RTV i AGD, bonów SODEXO, minikoparki JCB, voucherów na przeżycia z Katalogu Marzeń, oferujemy również pakiety szkoleń na uprawnienia F-gas. Stawiamy także na wspieranie biznesu naszych klientów: od tej edycji będzie możliwość zamówienia własnej strony internetowej lub pozyskania platformy mailingowej.

Jesteśmy elastyczni

W dowolnym momencie trwania Programu istnieje możliwość dodawania nowych nagród, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestników programu Jeśli masz pomysł skontaktuj się z nami i zaproponuj co chciałbyś aby znalazło się w naszym katalogu.

 

*min. kwota zakupu 6000 zł netto.

Regulamin dostępny w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w Programie oraz tutaj: Regulamin Programu Integris+

 

Kontakt

SBS Sp. z o.o.
ul. Aleksandrowska 67/93
91-205 Łódź
tel. +48 42 663 54 00
fax +48 42 663 54 02
sekretariat@grupa-sbs.pl

NIP: 725-18-26-959, Regon: 472950776, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi,
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Numer wpisu: 8, KRS: 0000091967,
Wysokość kapitału zakładowego: 1 675 500,00 zł


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane