Pompy ciepła split
Lamborghini IDOLA ST 3.2

z zasobnikiem c.w.u. i z grzałką

DELFIN | Oferta inwestycyjna

Grzejniki łazienkowe
DELFIN STANDARD

NANOPANEL | Mistrz dobrych cen!

System instalacyjny 
NANOPANEL PP-R

INTEGRIS+ 2024

JESZCZE WIĘCEJ
NAGRÓD

DO ZDOBYCIA!

Partnerzy programu Integris+ 2024
Aktualności

2024-03-08/KAN-therm ultraLINE : Wysoka jakość i niezawodność w branży instalacyjnej

Branża sanitarna oferuje obecnie ogromny wybór materiałów i narzędzi do montażu. Nasza oferta to odpowiedź na konkretne potrzeby użytkowników, ale również instalatorów specjalizujących się w montażu określonych systemów, zwłaszcza realizacji niekomercyjnych.


więcej...

2024-03-08/THERMAFLEX: Wodociągi i sieci ciepłownicze przy Moście Zwierzynieckim

Most Zwierzyniecki, będący istotnym elementem dziedzictwa kulturowego oraz ważnym ogniwem infrastruktury miejskiej Wrocławia, przeszedł kompleksowy remont. Wspólny wysiłek Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, Probudowa Sp. z o.o. oraz Rotomat Sp. z o.o. przywrócił konstrukcji pierwotny blask. W projekcie ważną rolę odegrała także firma Thermaflex, dostarczająca kompleksowe rozwiązania izolacyjne do izolacji wodociągu oraz sieci ciepłowniczej. 


więcej...
Nasze nagrody
Wózek prowadzony podnośnikowy elektryczny 1t
1 szt.
222000 pkt.
Producent: HELI


Kamera termowizyjna GTC 400C L-BOXX
1 szt.
46044 pkt.
Producent: BOSCH


Agregat prądotwórczy HONDA EU22i (2kW)
1 szt.
75492 pkt.
Producent: HONDA


FIAT DOBLÒ VAN
1 szt.
1186200 pkt.
Producent: SBS


MINI KOPARKA JCB 19 C-1
1 szt.
1692000 pkt.
Producent: JCB


Serwisowana strona internetowa
1 szt.
68280 pkt.
Producent: SmartSpot.Cloud™


Gift Voucher KATALOG MARZEŃ o wartości 50 zł
1 szt.
600 pkt.
Producent: KATALOG MARZEN


Obcinak do rur AKKU-NANO basic Pack
1 szt.
29938 pkt.
Producent: REMS


Odbiornik laserowy LR1
1 szt.
3360 pkt.
Producent: BOSCH


Gift Voucher KATALOG MARZEŃ o wartości 200 zł
1 szt.
2400 pkt.
Producent: KATALOG MARZEN


O Integris+

 

Integris+ 2024 - nowa edycja, nowi partnerzy i jeszcze więcej szans na nagrody!

Ideą Programu lojalnościowego Grupy SBS Integris+ jest zintegrowanie Instalatorów, Hurtowni i Marek Producenckich. Dbamy o to aby pokazali się w nim najlepsi Producenci, których produkty są najchętniej kupowane a także te marki, które posiadają największy potencjał. W tym roku po raz pierwszy zaprezentuje się aż 11 nowych marek: ALCADRAIN, ALNOR, AWENTA, ENGO Controls, FERROLI,  INVENA, JOULE, Lamborghini CALORECLIMA, RZT Technika Grzewcza, SAMEE oraz VARIO TERM. Pełną listę producentów będących w obecnej edycji znajdziesz TUTAJ.

Najlepszy klimat do spotkań tylko w Grupie SBS

Oprócz premiowania klientów każda z Hurtowni Partnerskich uczestniczących w programie organizuje spotkania integrisowe. Są one bardzo ważnym elementem programu i znane są od lat w branży. Wspólny wyjazd na strzelnicę, kajaki, bal karnawałowy – to świetne preteksty aby w gronie znajomych z branży i współpracowników wypocząć lub bawić się. Spotkania te umożliwiają budowanie relacji, wymianę informacji i – co wzbudza najwięcej emocji – przekazanie nagród. A czy Ty już masz swoją ulubioną Hurtownię Grupy SBS? Jeśli nie to pora ją znaleźć! https://www.grupa-sbs.pl/hurtownie

Dlaczego jeszcze warto nas odwiedzić?

Hurtownie Grupy SBS wyróżnia profesjonalizm, kompleksowość oferty i indywidualne podejście do klienta. Te trzy aspekty są fundamentem budowy Grupy. Od ponad 22. lat dynamicznie rozwijamy swoją działalność. Jesteśmy największą w Polsce siecią sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Współpracujemy z ponad 300 dostawcami. W naszej ofercie znajduje się ponad 400 tysięcy markowych produktów uznanych firm, w tym produkty marek należących do SBS: KELLER, NANOPANEL i DELFIN.

Jak dołączyć do programu?

Aby wziąć udział w programie, wystarczy kupować produkty partnerów programu w Hurtowniach Grupy SBS. W zamian za wykonany obrót otrzymuje się punkty, które można wymienić na nagrody. Więcej informacji oraz pełny regulamin znajdziecie TUTAJ oraz w hurtowniach biorących udział w Programie.

          

Jak działa Integris+?

Kupując* produkty Partnerów Programu Integris+ w Hurtowniach Grupy SBS Klient zbiera punkty. Raz na pół roku hurtownie organizują spotkania dla swoich Klientów, na których Klienci w zamian za wykonane obroty dostają nagrody.

Rozbudowany katalog nagród

Oprócz dostępnych do tej pory narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, strojów roboczych, samochodu osobowego, bonów na zakup sprzętu RTV i AGD, bonów SODEXO, minikoparki JCB, voucherów na przeżycia z Katalogu Marzeń, oferujemy również pakiety szkoleń na uprawnienia F-gas. Stawiamy także na wspieranie biznesu naszych klientów: od tej edycji będzie możliwość zamówienia własnej strony internetowej lub pozyskania platformy mailingowej.

Jesteśmy elastyczni

W dowolnym momencie trwania Programu istnieje możliwość dodawania nowych nagród, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestników programu Jeśli masz pomysł skontaktuj się z nami i zaproponuj co chciałbyś aby znalazło się w naszym katalogu.

 

*min. kwota zakupu 6000 zł netto.

Regulamin dostępny w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w Programie oraz tutaj: Regulamin Programu Integris+

 

Kontakt

SBS Sp. z o.o.
ul. Aleksandrowska 67/93
91-205 Łódź
tel. +48 42 663 54 00
fax +48 42 663 54 02
sekretariat@grupa-sbs.pl

NIP: 725-18-26-959, Regon: 472950776, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi,
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Numer wpisu: 8, KRS: 0000091967,
Wysokość kapitału zakładowego: 2 404 000,00 zł


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane