BERETTA: BREVA – świeże powietrze w Twoim domu

 

Marka Beretta – znana w Polsce z produkcji i sprzedaży kotłów gazowych - poszerzyła gamę klimatyzatorów BREVA o nowe modele. BREVA to ścienny klimatyzator typu split z czynnikiem chłodniczym R32 przyjaznym środowisku.

Klimatyzator BREVA jest propozycją marki Beretta uzupełniającą gamę produktów o urządzenia służące zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania. Produkt oferowany jest w 7 wersjach (4 w wersji monosplit i 3 w wersji multisplit), dzięki czemu możemy dopasować model odpowiednio do naszych potrzeb, dla najlepszego komfortu i maksimum efektywności. Zaawansowany technologicznie inwerter o szerokim zakresie pracy, pozwala dostosować moc klimatyzatora w sposób ciągły analizując zapotrzebowanie budynku, gwarantując stałą temperaturę i redukcję zużycia energii elektrycznej.

Marka Beretta, która zawsze była liderem w poszukiwaniu rozwiązań poprawiających wydajność swoich produktów, zapewnia, że klimatyzatory BREVA zostały zaprojektowane tak, aby pracowały jak najefektywniej chłodząc w okresie letnim, jak i grzejąc zimą. BREVA korzysta z wydajnego czynnika chłodniczego R32 o niskim wpływie na środowisko, dzięki czemu urządzenia osiągają klasę efektywności A++, co wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacji. Ponadto zapewnia to zgodność z nowym europejskim rozporządzeniem w sprawie zmniejszenia wpływu fluorowanych gazów na środowisko w atmosferze.

WYDAJNOŚĆ I DESIGN

Jednostka wewnętrzna BREVA wyróżnia się wyrafinowanym estetycznym wykończeniem i jakością materiałów, z których została wykonana, a także rozwiązaniami technicznymi, ułatwiającymi montaż w domach. Klimatyzatory wyposażone są w nowoczesny wyświetlacz LED wskazujący aktualną wartość temperatury, tryb pracy sprężarki oraz komunikaty o ewentualnych błędach, którym można sterować za pomocą pilota. Jednostki wewnętrzne serii BREVA charakteryzują się również szerokim zakresem przepływu powietrza, który są w stanie przetworzyć. Oprócz stabilnej temperatury w pomieszczeniu BREVA na bieżąco oczyszcza powietrze w pomieszczeniu dzięki filtrom przeciwbakteryjnym i fotokatalitycznym, które zapewniają zdrowsze i świeże powietrze. Za optymalną wilgotność powietrza odpowiada funkcja osuszania - DRY.

Szczegóły konstrukcyjne jednostek zewnętrznych zostały również dopracowane, aby działały bezproblemowo nawet po wielu latach ekspozycji na warunki pogodowe.

CICHA PRACA

Na komfort otoczenia wpływa również poziom hałasu, który jest szczególnie ważny w sypialniach lub gabinetach. Seria BREVA gwarantuje cichą pracę przez cały rok, która jest praktycznie niezauważalna dla ludzkiego ucha (20 dB (A)). Tę funkcję można włączyć zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia.

Urządzenia posiadają również funkcję „SLEEP", która reguluje pracę klimatyzatora w celu zapewnienia maksymalnego komfortu w nocy podczas snu. W trybie chłodzenia zwiększa o wartość ustawionej temperatury przez użytkownika o 1°C (w odstępie godzinowym) przez pierwsze 2 godziny i utrzymuje temperaturę osiągniętą przez kolejne 6 godzin przed wyłączeniem. W trybie ogrzewania przez pierwsze 2 godziny obniża wartość temperatury zadanej o 2st. w odstępie godzinowym; po 3 godzinach temperatura wzrasta o 2°C na okres 3 godzin przed wyłączeniem.

PILOT I ZDALNE STEROWANIE

Każda jednostka wewnętrzna BREVA wyposażona jest w pilot na podczerwień z dużym podświetlanym wyświetlaczem, pozwalającym uzyskać dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora. Na wyświetlaczu pilota zdalnego sterowania można odczytać temperaturę otoczenia oraz programować czas pracy jednostki.                     Z zamontowanym (opcjonalnie) zestawem Wi-Fi można wygodnie zarządzać temperaturą nawet z dala od domu. Dzięki dedykowanej aplikacji marki Beretta – BeSmart AC, do pobrania bezpłatnie dla systemów iOS i Android, można ustawić tryb pracy, programować czas pracy i sprawdzić status urządzenia poprzez smartfon i tablet.

Ze względu na wysoką jakość wyposażenia Beretta oferuje 3-letnią gwarancję, której warunki można znaleźć na stronie www.beretta.pl lub w karcie gwarancyjnej dołączonej do urządzenia. Dzięki możliwości rejestracji urządzenia na stronie www.beretta.pl, użytkownicy będą automatycznie informowani o planowanych przeglądach, a w przypadku utraty karty gwarancyjnej wszystkie dane dotyczące obsługi klimatyzacji przez Autoryzowany Serwis Beretta będą w bazie danych producenta.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie www.beretta.pl.

 

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S. A. 
ul. Kociewska 28/30
87-100 Toruń

www.beretta.pl