Integris+ ma już 10 lat!

 

Kiedy w 2012 roku ruszaliśmy z naszym programem lojalnościowym liczyliśmy się z tym, że będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem zarówno wśród Instalatorów jak i Producentów. W końcu kto nie lubi dostawać nagród? Przez te 10 lat nasze Hurtownie Partnerskie nagrodziły dziesiątki tysięcy swoich Klientów, doceniając ich zaufanie i zaangażowanie. Dzisiaj ruszamy z kolejną edycją i już nie możemy się doczekać co ona przyniesie!

Moc marki

Ideą Integris+ jest zintegrowanie Instalatorów, Hurtowni i Marek Producenckich. Przygotowując każdą edycję weryfikujemy Partnerów wybieranych do Integris+. Dbamy o to aby pokazali się w nim najlepsi Producenci, których produkty są najchętniej kupowane a także te marki, które posiadają największy potencjał na rynku. W tym roku, obok 40 dotychczasowych Partnerów Programu Integris+, po raz pierwszy zaprezentują się: Aliaxis, BWT, Elterm, Graf, Luxrad i Rothenberger. Pełną listę producentów będących w obecnej edycji znajdziesz TUTAJ

Spotkania w gronie najlepszych

Oprócz premiowania klientów każda z Hurtowni Partnerskich uczestniczących w programie organizuje spotkania integrisowe. Spotkania są bardzo ważnym elementem programu. Umożliwiają one budowanie relacji, wymianę informacji i – co wzbudza najwięcej emocji – przekazanie nagród. Tego typu lokalne działania cieszą się w Grupie SBS wielkim zainteresowaniem i wzbudzają sympatię Uczestników. Ponieważ w obecnej sytuacji najprawdopodobniej będziemy musieli czekać na spotkania do wiosny, część Hurtowni Partnerskich działających w programie organizuje wydarzenia on-line aby być w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Więcej informacji o wydarzeniach Integris+ znajdziesz w Hurtowniach Partnerskich Grupy SBS uczestniczących w programie.

Bądź w gronie najlepszych w branży

Hurtownie Grupy SBS wyróżnia profesjonalizm, kompleksowość oferty i indywidualne podejście do klienta. Te trzy aspekty są fundamentem budowy Grupy. Od 20. lat dynamicznie rozwijamy swoją działalność. Jesteśmy największą w Polsce siecią sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Jeszcze nas nie odwiedziłeś? Znajdź najbliższą hurtownię korzystając z naszej strony internetowej: www.grupa-sbs.pl/hurtownie

Jak dołączyć do programu?

Aby wziąć udział w programie, wystarczy kupować produkty partnerów programu. W zamian za wykonany obrót otrzymuje się punkty, które można wymienić na nagrody. Więcej informacji oraz pełny regulamin znajdziecie TUTAJ oraz w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w Programie.