Partnerzy Programu Integris+ 2022

 

Poznaj 46 marek które biorą udział w jubileuszowej 10 edycji Programu Lojalnościowego Integris+ :

1. KELLER to marka produktów PREMIUM przeznaczona do tworzenia kompletnych systemów grzewczych i sanitarnych.  Szeroki zakres produktów nią sygnowanych pozwala na bezproblemowe stworzenie profesjonalnych instalacji, które będą służyły przez długie lata.
2. NANOPANEL jest marką produktów MEDIUM dedykowaną do tworzenia kompletnych systemów grzewczych i sanitarnych. Niezawodność, zwiększona trwałość i dobre ceny to główne cechy wyróżniające artykuły spod znaku NANOPANEL.
3. DELFIN to marka produktów RETAIL do wyposażenia kuchni i łazienki. Bezkompromisowa jakość, rozsądne ceny i ponadczasowa stylistyka znajdują swoje odzwierciedlenie w stale rosnącej popularności produktów nią sygnowanych.
4. ALIAXIS Polska jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego producentów rozwiązań z tworzyw sztucznych dla instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych i przemysłowych. Koncern specjalizuje się w innowacjach, dzięki temu oferta kanalizacji wewnętrznej czy syfonów sanitarnych zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. NOWY Partner Programu!
5. ARISTON to światowy ekspert w dziedzinie produktów do ogrzewania i podgrzewaczy ciepłej wody. Dostarcza komfort cieplny dla każdego w dowolnym miejscu na ziemi.  Oferuje kotły kondensacyjne, elektryczne i gazowe podgrzewacze wody oraz pompy ciepła do c.o. i c.w.u.
6. KFA Armatura to producent nowoczesnych rozwiązań armatury sanitarnej i grzewczej. W naszej ofercie posiadamy szeroką ofertę baterii łazienkowych i kuchennych, grzejników aluminiowych oraz zaworów i armatury C.O. Kluczowe jest dla nas dostarczanie Klientom komfortowych rozwiązań – innowacyjnych i funkcjonalnych.
7. AURATON oferuje urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki domowej. To produkty do sterowania ogrzewaniem oraz rozwiązania z obszaru Internet of Things, które pozwalają bezprzewodowo kontrolować ogrzewanie, wodę, energię. Chronią dom przed zalaniem czy włamaniem, tworząc Smart Home, czyli zintegrowany system zarządzania domem.
8. Marka BERETTA zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła i klimatyzacji. Zadowoleni użytkownicy urządzeń, partnerzy biznesowi oraz ochrona środowiska to priorytety, dlatego firma stawia na ciągłe ulepszanie procesów i parametrów produktów.
9. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wodomierze mieszkaniowe oraz przemysłowe, ciepłomierze, a także podzielniki kosztów ogrzewania. Stworzyliśmy również najwyższej klasy zintegrowany system zdalnego odczytu.
10. Dział BOSCH Elektronarzędzia jest wiodącym na świecie producentem elektronarzędzi i osprzętu. Każdego roku Bosch wprowadza na rynek dziesiątki nowych, innowacyjnych produktów z segmentów: elektronarzędzia stacjonarne, osprzęt, technika pomiarowa oraz elektronarzędzia ogrodowe.
11. BWT działa na polskim rynku od 30-tu lat. Nasze bogate doświadczenie w branży uzdatniania wody to gwarancja niezawodności i innowacyjności proponowanych rozwiązań. W ofercie posiadamy m. in.: filtry mechaniczne, odżelaziające, filtry z węglem aktywnym, urządzenia chroniące instalacje przed osadami wapnia i magnezu, zmiękczacze wraz z osprzętem, chemię instalacyjną, systemy odwróconej. www.bwt.pl NOWY Partner Programu!
12. CAPRICORN S.A. Specjalizuje się w produkcji komponentów do nowoczesnych systemów instalacji wodnych oraz grzewczych. Wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój pozwalają zapewnić nam perfekcyjne działanie instalacji oraz prosty i szybki montaż.
13. DANFOSS w ofercie posiada rozwiązania do różnych typów budynków poczynając od źródła ciepła (węzły), poprzez dystrybucję (zawory równoważące i regulacyjne) a kończąc na komforcie cieplnym (sterowanie ogrzewaniem). Wszystko od jednego dostawcy.
14. Produkcja rur i kształtek z PP-R jest naszą specjalnością od ponad 20 lat. Proponujemy systemy do wykonania instalacji wodnej oraz C.O. z gwarancją najwyższej jakości. Szeroki zakres naszych produktów pozwala na stworzenie profesjonalnych instalacji, które będą służyły przez długie lata.
15. Firma EFAR to wyłączny dystrybutor polskich producentów armatury przemysłowej do sieci gazowych, wodnych, ciepłowniczych i parowych oraz bezpośredni importer włoskiej i hiszpańskiej armatury instalacyjnej.
16. ELEKTROMET polski producent urządzeń energii odnawialnych: pompy ciepła, wymienniki i zasobniki c.w.u., bufory c.o., kotły biomasowe eco design, ogrzewacze elektryczne, zespoły grzewcze, zbiorniki na gaz LPG.
17. ELTERM jest polskim producentem elektrycznych kotłów grzewczych dedykowanych do budynków energooszczędnych oraz wyposażonych w instalacje fotowoltaiczne. Dzięki wielu uzyskanym patentom i wzorom użytkowym, nasza rodzinna firma specjalizuje się także w produkcji bogatego typoszeregu sprzęgieł hydraulicznych, fitroodmulników, grup pompowych i gotowych zestawów hydraulicznych. NOWY Partner Programu!
18. Grupa FERRO to jeden z największych producentów armatury sanitarnej oraz instalacyjno-grzewczej w Europie Środkowej i Wschodniej z 30-letnim doświadczeniem w branży. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów produkty Ferro są obecne w milionach domów oraz obiektów na całym świecie.
19. GAZEX jest wysoko wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją, sprzedażą, montażem i serwisem detektorów, mierników oraz systemów detekcji i pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych i tlenu.
20. GEBO to jedyny wynalazca i producent złączek i obejm remontowo-naprawczych. Lider w dziedzinie napraw i łączenia rur. Produkty GEBO to synonim oszczędności czasu i kosztów w instalacjach.  Naszym celem jest dostarczanie coraz lepszych, łatwiejszych i szybszych rozwiązań instalacyjnych.
21. Firma GRAF opracowuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę produktów dedykowanych gospodarce wodnej. Proponuje rozwiązania dla globalnych wyzwań, takich jak ochrona wód lub zapobieganie powodziom. Oprócz zarządzania wodą deszczową GRAF specjalizuje się w oczyszczaniu ścieków. NOWY Partner Programu!
22. GRUNDFOS jest jednym z wiodących producentów pomp na świecie, który wyznacza nowe standardy dotyczące niezawodności, wysokiej efektywności energetycznej oraz inteligentnych funkcji pomp zapewniających komfort dla użytkownika przy minimalnym zużyciu energii.
23. Od ponad 1988 roku udoskonalamy nasze produkty, żeby dać Ci pewność najlepszego wyboru. W ofercie HEXONIC znajdują się wymienniki lutowane, płaszczowo-rurowe, skręcane oraz specjalistyczne rozwiązania z zakresu wymiany ciepła dla przemysłu.
24. Jesteśmy firmą rodzinną. Od ponad 40 lat projektujemy, produkujemy i sprzedajemy wysokiej jakości grzejniki centralnego ogrzewania, grzejniki elektryczne, grzałki oraz akcesoria. Nasze produkty charakteryzuje niezawodność bazująca na trwałości wykonania i bezpieczeństwie użytkowania.
25. INTER SANO P.S.A. Od 1990 roku projektuje, produkuje i prowadzi dystrybucję artykułów instalacyjno sanitarnych. W ofercie dostępne są: spłuczki, deski sedesowe, zawory napełniające i spustowe, syfony oraz elementy kanalizacyjne.
26. System  KAN‑therm  to kompletny  multisystem  instalacyjny  służący  do  budowy  wewnętrznych  instalacji wodociągowych,  grzewczych  oraz  technologicznych.  Składa się z nowoczesnych rozwiązań technicznych, różniących się materiałem rur i złączek oraz techniką wykonywania połączeń.
27. Filtracja wody jest naszą specjalnością od 1990 roku, kiedy to, jako jedni z pierwszych w Polsce projektowaliśmy filtry do wody dla domu i przemysłu.  Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają nam na kompleksowe rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z zanieczyszczeniem wody.
28. Firma KOTAR jest producentem materiałów izolacyjnych do wodnego ogrzewania podłogowego.  Oferta obejmuje: płyty izolacyjne Izorol, płyty systemowe KR, taśmy brzegowe, klipsy i haki mocujące oraz folie izolacyjne. Firma posiada ponad 30 letnie doświadczenie.
29. Firma KRZYS-POL jest wiodącym producentem z branży kominowej i wentylacyjnej.  Oferuje szeroką gamę produktów dla Klientów o różnych wymaganiach.  Głównym obszarem działalności firmy KRZYS-POL jest produkcja systemów kominowych ze stali kwasoodpornej.
30. LUXRAD to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 1997 roku. LUXRAD tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem, a cała produkcja odbywa się w Polsce. Firma posiada najszerszy asortyment grzejników w Polsce oraz daje możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie. NOWY Partner Programu!
31. McAlpine to najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie. Nasze rozwiązania zapewniają komfort instalatorom i użytkownikom. Firma odnosi sukcesy na rynkach całego świata dzięki doświadczeniu, innowacyjności oraz nowoczesnym technologiom produkcyjnym.
32. Specjalnością koncernu NIBE ze Szwecji jest ogrzewanie oraz produkcja pomp ciepła.  Atutem firmy jest najwyższa, jakość produktów oraz bogata oferta oferowanych urządzeń.  Nasza wizja zakłada tworzenie światowej klasy rozwiązań w dziedzinie zrównoważonej energii.
33. NMC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, to producent izolacji technicznych polietylenowych Climaflex B w najlepszej klasie palności, izolacji na bazie kauczuku syntetycznego Insul‑Tube, izolacji poliuretanowej IsoTube oraz wełny mineralnej Nomawool w osłonie Alu i PVC.
34. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe PERFEXIM Ltd sp. z o.o., Sp.k. to polska firma rodzinna, która od 30 lat nieprzerwanie działa na rynku w grupie wiodących producentów branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej oraz sanitarnej. Silna europejska marka, kojarzona jest z niezawodnością i najwyższą jakością produktów co zapewniło firmie wiodącą pozycję na rynku.
35. Prevex – wszystko o syfonach
PREVEX to fabrycznie złożone, szybkie w instalacji i oszczędzające miejsce syfony do kuchni FLEXLOC i łazienki PRELOC. To także czyszczony od góry EASYCLEAN oraz nowoczesne, gustowne, łatwe w montażu odpływy liniowe EASYLINE z funkcją multiregulacji.
36. PROFITOR to prekursor metalowych elastycznych przewodów na rynku polskim.  Ponad 119 odmian przewodów gazowych, kilkadziesiąt odmian przewodów do wody. Ponad 1,6 mln sprzedanych przewodów do gazu! Zaufaj naszemu doświadczeniu!
37. RICOM ENERGY oferuje systemy kominowe, separacyjne i klimatyzacyjne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w inwestycjach każdego rodzaju. Cechują je najwyższej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania, po które sięgamy z myślą o komforcie klienta.
38. Firma ROTHENBERGER jest jednym z wiodących producentów innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń i narzędzi do systemów sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i gazowych oraz technologii na rzecz ochrony środowiska. NOWY Partner Programu!
39. STIEBEL ELTRON: producent wyspecjalizowanych technologicznie urządzeń: przepływowych i pojemnościowych ogrzewaczy wody, pieców akumulacyjnych, konwektorów, pomp ciepła oraz wentylacji i rekuperacji. 30 lat w Polsce.
40. THERMAFLEX jest producentem izolacji technicznych ze spienionych poliolefin oraz systemów preizolowanych Flexalen. Rozwiązania THERMAFLEX skutecznie redukują straty energii oraz chronią instalację przed czynnikami zewnętrznymi.
41. TWEETOP Sp. z o. o. - polski producent systemów przeznaczonych do wewnętrznych instalacji wodnych i grzewczych. Oferta firmy to: rury wielowarstwowe PERT/AL/PERT, PERT/EVOH/PERT, kształtki mosiężne zaprasowywane w zakresie średnic 14-75, akcesoria, narzędzia, pompy ciepła i rekuperacja.
42. Jesteśmy duńskim producentem artykułów chemiczno-technicznych.  Nasza oferta to m.in. pasty uszczelniające UNIPAK i MULTIPAK, taśmy teflonowe, pakuły, silikonowe pasty poślizgowe, materiały do lutowania, wykrywacze nieszczelności, taśmy klejące do otulin i kleje anaerobowe.
43. Jako lider na rynku w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej, oferujemy solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania.
44. VALVEX to polski producent armatury sanitarnej, armatury do instalacji wodnych, gazowych i c.o.  Niemal 100‑letnie doświadczenie, własny dział konstrukcyjny i technologiczny oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę wśród liderów branży.
45. Oferta WILO obejmuje pompy i systemy pompowe do ogrzewnictwa, klimatyzacji, wentylacji, zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków z możliwością stosowania ich we wszystkich dziedzinach życia publicznego a także w prywatnych gospodarstwach domowych.
46. WOLF to jeden z wiodących dostawców urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Europie. Nasza oferta to pompy ciepła, urządzenia wentylacji mechanicznej, szeroka oferta gazowych kotłów kondensacyjnych, a także systemy solarne.