WOLF Campus w Tychach

 

Firma WOLF zachęca do odwiedzenia nowo otwartego centrum kompetencji Campus w Tychach. Centrum znajduje się na terenie Browaru Obywatelskiego. Historyczne miejsce otoczone zielenią stwarza idealne warunki do nauki, rozwoju i spotkań.

Oferta szkoleniowa Campusa pozwala zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności nt. urządzeń WOLF. Uczestnicy szkoleń otrzymują autoryzację uprawniającą do przeprowadzania instalacji lub serwisu naszych urządzeń. Do dyspozycji uczestników szkoleń oddane są podłączone i w pełni sprawne urządzenia WOLF – m.in. zaczynając od pomp ciepła (powietrzna pompa monoblokowa CHA, splitowa pompa powietrzna CHC i solankowa pompa BWS-1), przez centrale rekuperacyjne CWL-2 i CWL-F aż po gazowe kotły CGB-2, kotły olejowe COB-2 oraz kotły kondensacyjne FGB.

Historia miejsca zobowiązuje, dlatego po zakończonym szkoleniu zapraszamy uczestników do skosztowania lokalnego piwa rzemieślniczego chłodzonego w instalacji z czynnikiem chłodniczym R290 – tym samym, który jest wykorzystywany w pompie ciepła WOLF CHA.

 

WOLF Technika Grzewcza sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 36, 05-806 Komorów

www.polska.wolf.eu