KAN: ultraPRESS, czyli innowacje w portfolio

 

KAN, polski producent nowoczesnych systemów instalacyjnych, nie zwalnia tempa. Doskonale znany i sprawdzony w praktyce w niejednej realizacji system KAN-therm Press przeszedł „ultra” metamorfozę, aby w jeszcze większym stopniu sprostać oczekiwaniom klientów i biznesowych partnerów marki. Czym zatem wyróżnia się system KAN-therm ultraPRESS?

Solidny fundament

System KAN-therm Press od lat zmienia spojrzenie inwestorów na funkcjonalność instalacji sanitarnych. Do jego największych atutów zaliczyć można uniwersalność, a także niezwykle wysoką jakość wykonania, pozwalającą wykorzystać go nawet w najbardziej skomplikowanych realizacjach. Niewątpliwą zaletą systemu jest bezpieczeństwo, które zapewniają złączki z funkcją LBP (Leak Before Press) sygnalizujące niezaprasowane połączenie.

KAN nie spoczywa jednak na laurach. Niedawno zadebiutował bowiem system KAN-therm ultraPRESS zbudowany na solidnym fundamencie poprzednika.  

– Różnicą, którą zobaczymy już na pierwszy rzut oka, jest nowa kolorystyka złączek, wykonanych z jasnego PPSU tłumaczy Mariusz Choroszucha - Dyrektor Działu Wsparcia Technicznego Grupy KAN – Złączki mosiężne zostały uzupełnione o typoszereg w średnicy 32x3 mm. Aby jak najbardziej ułatwić prace instalacyjne, oddaliśmy do dyspozycji naszych klientów także spersonalizowane narzędzia KAN, składające się z trzech kompletów urządzeń ze szczękami U i TH, wyposażonych w funkcję automatycznego cofania szczęk. Ponadto system KAN-therm ultraPRESS jest dystrybuowany w czytelniejszych opakowaniach. Warto wspomnieć także o odświeżonych oznaczeniach rur, które ułatwiają ich odpowiednią identyfikację. Elementy systemu KAN-therm ultraPRESS mają te same numery katalogowe co jego poprzednik.

Dzięki tym zmianom poszczególne elementy składające się na system KAN-therm ultraPRESS uzyskały nowy, spójny wygląd. Co więcej, sam proces ich produkcji sprawił, iż firma o 50% zredukowała powstawanie odpadów technologicznych, które nie podlegają recyclingowi.

Warto dodać, że System KAN-therm ultraPRESS jest w pełni kompatybilny i zastępowalny  z dotychczasowym Systemem KAN-therm PRESS, zarówno w zakresie złączek jak i rur. Elementy Systemu KAN-therm ultraPRESS będą miały te same numery katalogowe i ceny co jego poprzednik.

 

KAN Sp. z o.o.
ul. Zdrojowa 51
16-001 Białystok-Kleosin

www.kan-therm.com