Strony:1, 2

Aktualności

2021-09-27/NOWOŚĆ: Elektryczny rower Kawasaki wśród nagród Integris+

Do szerokiej oferty nagród programu Integris+ dołączył elektryczny rower górski Kawasaki KX-E-MTBFRONT-RBA.

Kawasaki KX-E-MTBFRONT-RBA to nowoczesny rower górski MTB klasy Premium ze wspomaganiem elektrycznym jest doskonały zarówno do jazdy turystycznej, jak i amatorskiego wyczynu...


więcej...

2021-09-27/KFA: Grzejnik aluminiowy czy stalowy? Oto jest pytanie.

I choć pytanie jest trudne, odpowiedź nie jest aż tak skomplikowana. Wystarczy poznać zalety grzejników aluminiowych, aby nie mieć żadnych wątpliwości, co wybrać do instalacji centralnego ogrzewania w naszym domu.


więcej...

2021-09-27/NIBE: Szwedzka promocja gruntowych pomp ciepła do 7 000 zł

  • - 2000 zł na gruntową pompę ciepła NIBE serii F
  • - 3000 zł na gruntową pompę ciepła NIBE serii S
  • Do - 7000 zł na gruntową pompę ciepła w zestawie z systemem fotowoltaicznym NIBE PV

UWAGA! Szwedzką Promocję można łączyć z ulgą podatkową i dotacją w ramach programu „Czyste Powietrze" i „Mój Prąd”.


więcej...

2021-09-27/STIEBEL ELTRON: Wieża hydrauliczna HSBB / HSBC 180 Plus

Nowość 2021 od STIEBEL ELTRON

Zintegrowany moduł hydrauliczny i zasobnik c.w.u. w celu zaoszczędzenia miejsca


więcej...

2021-09-27/GRUNDFOS: MIXIT kompaktowy system zmieszania - ALL IN ONE

MIXIT jest to wysokiej jakości kompaktowy zawór sterowany elektronicznie dla systemów zmieszania w instalacjach grzewczych i chłodniczych. Wraz z pompą MAGNA3 jest urządzeniem przeznaczonym do montażu w układach mieszających zarówno z zaworem dwudrogowym jak i trójdrogowym.


więcej...

2021-09-27/ARISTON Pakiet: kocioł Cares S System 24 + zasobnik

Pakiet CaresInoxOptimumPack24 to atrakcyjnie skonstruowana cenowo oferta kotła jednofunkcyjnego Cares S System 24 z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej BCH 120 EE ze stojakiem.


więcej...

2021-09-27/FERRO: Zawory kulowe F‑Comfort

Zawory kulowe, których wnętrze stanowi kula lub jej fragment, stosowane są jako armatura zaporowa do otwierania i zamykania przepływu. Występują one w różnych rodzajach oraz średnicach. Ważne jest aby cechowały się: wysoką jakością, walorami higienicznymi, komfortem użytkowania i montażu.


więcej...

2021-09-27/SECESPOL: Dwie premiery

Inżynierowie SECESPOL tego lata dwukrotnie potwierdzili, że pasja do projektowania najbardziej wydajnych sposobów wymiany ciepła może przynieść niesamowite efekty. Najpierw na rynek trafiły płytowy skręcany wymiennik ciepła JAG oraz płytowo-płaszczowy JAG Shield z unikatowym wzorem płyty grzewczej. Pod koniec wakacji pojawiła się z kolei nowa wersja programu doboru Cairo, dzięki któremu dobór właściwego wymiennika jest możliwy już w niespełna minutę.


więcej...

2021-09-24/WILO: Wilo-Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Do zaopatrzenia w wodę i podnoszenia ciśnienia

Nowy hydrofor Wilo-Isar BOOST5 nadaje się do uniwersalnego zastosowania w domowym systemie zaopatrzenia w wodę i zapewnia w każdym czasie i w każdym punkcie czerpalnym stałe ciśnienie wody.


więcej...

2021-09-20/5-lecie Hurtowni Kolanko w Chwaszczynie z Integris+

Aż trudno uwierzyć że to już 5 lat od powstania Hurtowni Kolanko w Chwaszczynie. To właśnie tam 10. września odbyła się najgorętsza impreza w okolicy. Organizatorzy zapewnili gościom szereg ciekawych atrakcji dla swoich klientów: wręczanie nagród z programu lojalnościowego Integris+...


więcej...

2021-08-11/ARISTON: Za kocioł Cares S dostajesz e-bon do żabki na 150 zł!

200 pierwszych rejestracji nowego kotła Cares S w My  Ariston nagradzamy e-bonami o wartości 150 zł do sklepów Żabka!


więcej...

2021-06-01/BERETTA: BREVA – świeże powietrze w Twoim domu

Marka Beretta – znana w Polsce z produkcji i sprzedaży kotłów gazowych - poszerzyła gamę klimatyzatorów BREVA o nowe modele. BREVA to ścienny klimatyzator typu split z czynnikiem chłodniczym R32 przyjaznym środowisku.


więcej...

2021-06-01/NIBE: 3 lata gwarancji na wszystkie pompy ciepła NIBE

W związku z obchodami 20 –lecia NIBE w Polsce, NIBE-BIAWAR zmienia warunki gwarancji na systemy pomp ciepła z wyposażeniem. Od 1 lutego 2021 gwarancja podstawowa zostaje wydłużona z 2 do 3 lat z możliwością przedłużenia do lat 5.


więcej...

2021-06-01/PREVEX: EasyLine – sprawdzone odwodnienie liniowe teraz w promocji!

Zapewnienia producenta to jedno, ale nie ma nic lepszego, niż poddać produkt obiektywnej ocenie fachowców. Sprawdzianu nie przestraszyło się odwodnienie liniowe EasyLine fińskiej marki Prevex. Teraz w wybranych punktach SBS można je kupić w wiosennej promocji i zgarnąć bon Sodexo*!


więcej...

2021-06-01/DANFOSS: Rozwiązania Smart Heating Danfoss teraz także w programie Integris+

Danfoss Ally™ to nowa generacja inteligentnego systemu do zarządzania ogrzewaniem, zapewniająca pełną kontrolę nad grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym z dowolnego miejsca. Danfoss Ally™ jest systemem działającym w chmurze i opartym o najpopularniejszy protokół komunikacji Zigbee dając możliwość podłączenia do innych systemów sterowania.


więcej...

2021-06-01/GRUNDFOS: Pompa cyrkulacyjna Grundfos COMFORT nagrodzona w prestiżowym konkursie Plus X Award

Pompa Grundfos Comfort B DT PM do cyrkulacji ciepłej wody zdobyła tytuł "Produkt Roku 2021” w tegorocznym konkursie Plus X Award.


więcej...

2021-06-01/KFA: Grzejnik w czarnej odsłonie

Sprowadzony produkt, jakim jest grzejnik G500F marki KFA Armatura pojawił się w nowej odsłonie. Po tym jak G500F GRAFIT stał się prawdziwym hitem, na rynek wchodzi grzejnik w kolorze czarnym. Idealnie pasujący do loftowych, nowoczesnych wnętrz.


więcej...

2021-06-01/GEBO: ŁĄCZ RURY TYM, CO LESZE

Marka GEBO  wystartowała z nową kampanią produktów ze stali nierdzewnej gebog316. Asortyment gebog316. to nowe rozwiązanie, które wprowadza jakość i trwałość połączeń rur ze stali nierdzewnej Tym sposobem trwałość instalacji staje  się jeszcze większa.


więcej...

2021-06-01/FERRO: Czarny kolor zawsze modny

Czarny jest od kilku sezonów jednym z najmodniejszych kolorów proponowanych do łazienki. Dobrze pokazuje to zarówno aktualna oferta rynkowa, jak i najnowsze trendy. Użyta w łazience czerń sprawia dodaje klasy i ponadczasowości.


więcej...

2021-06-01/AURATON: Przewodowy system sterowania ogrzewaniem AURATON to pewność działania i spokój na lata.

Wielofunkcyjne urządzenia AURATON są produkowane w Polsce i spełniają najwyższe światowe standardy przy zachowaniu łatwości obsługi oraz klasycznego designu. Te rozwiązania do sterowania ogrzewaniem pozwalają zmniejszyć wydatki na energię w domach i mieszkaniach, jednocześnie dbając o komfort użytkownika.


więcej...
Strony:1, 2