Strony:1, 2, 3

Aktualności

2022-07-14/ALIAXIS Poland: nasze produkty objęte są programem INTEGRIS+

Wszystkie nasz produkty są objęte program Integris +, dzięki czemu ich wybór staje się dla Państwa jeszcze bardziej opłacalny. Sprawdź nasze produkty i poczuj różnicę.


więcej...

2022-06-26/ELTERM: 30 lat minęło jak z bata strzeli!

Firma ELTERM – polski producent urządzeń grzewczych i armatury hydraulicznej świętowała swój jubileusz. Z tej okazji wszyscy pracownicy zostali zaproszeni do jaskini hazardu, gdzie mogli sprawdzić swoje umiejętności w grze w pokera, ruletkę oraz Black Jacka – dla zwycięzców turnieju przewidziano oczywiście nagrody. Impreza odbyła się w Browarze Chełmińskim, aby nasze hasło „Grzejemy jak Kawaleria” zostało pozytywnie zweryfikowane :)


więcej...

2022-06-14/WILO: Stratos PICO - Twój osobisty asystent ogrzewania podłogowego

Asystent nastawiania zapewniający optymalne ustawienie pompy na podstawie powierzchni ogrzewania podłogowego lub ilości grzejników.


więcej...

2022-06-14/KAN z nową wersją polskiej strony internetowej!

Miesiące przygotowań, liczne burze mózgów, dziesiątki konsultacji z informatykami i oto jest! KAN uruchamia nową wersję swojej strony internetowej. Serwis będzie stanowić repozytorium wiedzy na temat produktów znajdujących się w portfolio marki, a także ich praktycznych zastosowań. Nowoczesna, estetyczna szata graficzna i ergonomiczny układ strony sprawiają, iż dostęp do wszelkich informacji jest niezwykle intuicyjny.


więcej...

2022-06-14/WOLF Campus w Tychach

Firma WOLF zachęca do odwiedzenia nowo otwartego centrum kompetencji Campus w Tychach. Centrum znajduje się na terenie Browaru Obywatelskiego. Historyczne miejsce otoczone zielenią stwarza idealne warunki do nauki, rozwoju i spotkań.


więcej...

2022-06-14/ELTERM poszerza ofertę grup pompowych

Coraz większe zainteresowanie instalatorów naszymi grupami pompowymi sprawiło, że zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę w ramach tego typoszeregu. Poza 15 modelami samych grup pompowych, występujących w wersji bez pompy, z pompami Grundfos, DAB lub LFP...


więcej...

2022-06-14/LUXRAD Inspiruje

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz Partnerów, ruszyliśmy z cyklem filmów na YouTubie „Luxrad Inspiruje”. Chcemy doradzać, pomagać i oczywiście inspirować!


więcej...

2022-06-14/GRUNDFOS: UNILIFT APG - niezawodne, szybkie i łatwe pompowanie ścieków bytowych

Dynamiczny rozwój budownictwa mieszkaniowego w Polsce w ostatnich kilkunastu latach, szczególnie domów jedno i dwurodzinnych oraz domów letniskowych sprawił, że często były one lokowane na terenach odległych od komunalnych sieci kanalizacyjnych...


więcej...

2022-06-14/FERRO: Bądź eko pod prysznicem

Jednym ze sposobów na redukcję zużycia wody w łazience jest rezygnacja z kąpieli w wannie na rzecz prysznica. Producenci armatury sanitarnej wdrażają też innowacyjne rozwiązania w urządzeniach łazienkowych służące zminimalizowaniu zużycia wody bez obniżenia komfortu ich użytkowania, bo przecież wszyscy chcemy, by codzienna toaleta wiązała się z poczuciem wygody i relaksu. Jak można to osiągnąć, pokażemy na przykładzie produktów marki FERRO.


więcej...

2022-02-01/Integris+ ma już 10 lat!

Kiedy w 2012 roku ruszaliśmy z naszym programem lojalnościowym liczyliśmy się z tym, że będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem zarówno wśród Instalatorów jak i Producentów. W końcu kto nie lubi dostawać nagród? Przez te 10 lat nasze Hurtownie Partnerskie nagrodziły dziesiątki tysięcy swoich Klientów, doceniając ich zaufanie i zaangażowanie. Dzisiaj ruszamy z kolejną edycją i już nie możemy się doczekać co ona przyniesie!


więcej...

2022-02-01/Partnerzy Programu Integris+ 2022

Poznaj 46 marek które biorą udział w jubileuszowej 10 edycji Programu Lojalnościowego Integris+ 


więcej...

2021-12-13/KAN: Zawory kulowe KAN-therm Steel i KAN-therm Inox

Firma KAN rozszerzyła ofertę metalowych systemów instalacyjnych KAN-therm Steel i KAN-therm Inox o innowacyjne zawory kulowe.
Są one dostępne w dwóch wariantach materiałowych – stali węglowej (Steel) oraz stali nierdzewnej (Inox) oraz dwóch rodzajach króćców przyłączeniowych press x press oraz press x półśrubunek.

 


więcej...

2021-12-13/NIBE: Nowa pompa ciepła serii NIBE S2125

W drugim kwartale 2022 r. NIBE planuje wdrożenie najnowszego modelu powietrznej pompy ciepła z serii NIBE S2125 zasilanej naturalnym czynnikiem chłodniczym R290, który pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych parametrów pracy (A+++).


więcej...

2021-12-13/PREVEX: W kuchni wszystko musi grać!

Pewny w użytkowaniu syfon i sprawnie działająca zmywarka to dwie najważniejsze rzeczy w kuchni w strefie związanej z wodą. Szczególnie w gorącym przedświątecznym okresie! My stawiamy w tym względzie na syfon Flexloc marki Prevex. Dlaczego?


więcej...

2021-12-13/AURATON Pictor DS

To podtynkowy, elektroniczny regulator z nowoczesnym panelem dotykowym dający możliwość ustawienia temperatury z minutową precyzją. Współpracuje z urządzeniem grzewczym np. kotłem gazowym, elektrycznym oraz matami, foliami i kablami grzewczymi, a także grzejnikami elektrycznymi.


więcej...

2021-12-13/WILO: Kuchnia, łazienka czy WC w dowolnym miejscu

bez brudnych i kosztownych prac remontowych dzięki pomporozdrabniaczom Wilo z pakietem korzyści: 

  • 2 lata opieki serwisu Wilo w domu Klienta gratis,
  • cicha praca dzięki hermetycznej budowie,
  • zabezpieczenie przed uwalnianiem nieprzyjemnych zapachów,
  • estetyczny wygląd dzięki kompaktowej budowie.

więcej...

2021-12-13/KFA: 15 lat gwarancji na wszystkie zawory KFA Armatura!

Dopasujesz je do każdej Twojej instalacji!

W ofercie KFA Armatura znajdziesz zawory wodne o najlepszych parametrach 150°C przy ciśnieniu 25 barów. Są one o 11% cięższe od innych specyfikowanych na takie samo ciśnienie robocze. Zawory gazowe KFA klasy MOP5 są dostępne w dwóch wersjach: nakrętno-nakrętnej i nakrętno-wkrętnej.


więcej...

2021-09-27/NOWOŚĆ: Elektryczny rower Kawasaki wśród nagród Integris+

Do szerokiej oferty nagród programu Integris+ dołączył elektryczny rower górski Kawasaki KX-E-MTBFRONT-RBA.

Kawasaki KX-E-MTBFRONT-RBA to nowoczesny rower górski MTB klasy Premium ze wspomaganiem elektrycznym jest doskonały zarówno do jazdy turystycznej, jak i amatorskiego wyczynu...


więcej...

2021-09-27/KFA: Grzejnik aluminiowy czy stalowy? Oto jest pytanie.

I choć pytanie jest trudne, odpowiedź nie jest aż tak skomplikowana. Wystarczy poznać zalety grzejników aluminiowych, aby nie mieć żadnych wątpliwości, co wybrać do instalacji centralnego ogrzewania w naszym domu.


więcej...

2021-09-27/NIBE: Szwedzka promocja gruntowych pomp ciepła do 7 000 zł

  • - 2000 zł na gruntową pompę ciepła NIBE serii F
  • - 3000 zł na gruntową pompę ciepła NIBE serii S
  • Do - 7000 zł na gruntową pompę ciepła w zestawie z systemem fotowoltaicznym NIBE PV

UWAGA! Szwedzką Promocję można łączyć z ulgą podatkową i dotacją w ramach programu „Czyste Powietrze" i „Mój Prąd”.


więcej...
Strony:1, 2, 3