Strony:1, 2, 3, 4, 5, 6

Aktualności

2023-10-06/NIBE: Pompy ciepła NIBE – polecane do budynków modernizowanych

Stosowanie energetyki opartej na źródłach energii odnawialnej staje się nieodłącznym elementem obecnej rzeczywistości. Obserwowane zmiany klimatu wymuszają sukcesywną rezygnację z paliw kopalnych na rzecz odnawialnych źródeł energii. Termomodernizacja domów i budynków to najskuteczniejszy sposób na walkę z zanieczyszczeniem powietrza, a pompy ciepła stają się najczęściej wybieranym źródłem ciepła, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych.


więcej...

2023-09-08/WILO: Pompuj nagrody za QR kody

Skanuj, zgłaszaj swoje kody. Rywalizuj i ciesz się ze swojej nagrody!


więcej...

2023-09-08/NIBE: Wystartowała „SZWEDZKA PROMOCJA-CASHBACK”

Kup powietrzną pompę ciepła szwedzkiej marki NIBE i odbierz 2000 zł zwrotu na konto!


więcej...

2023-09-08/UPONOR: Rozwiązania Uponor gwarancją higieny wody

Rozwiązania Uponor to klucz do zapewnienia bezpieczeństwa systemów instalacji wodociągowych, szczególnie w walce z groźbą związaną z zakażeniem Legionellą. Bakteria Legionella stanowi poważne zagrożenie, rozwijając się w temperaturze wody między 25°C a 45°C. W ofercie Uponor znajdują się innowacyjne rozwiązania, które gwarantują najwyższe standardy higieniczne w instalacjach wodnych.


więcej...

2023-09-08/FERRO: Zawory kątowe z półśrubunkiem

Poznaj nasze nowości!


więcej...

2023-09-08/SALUS Smart Home

Krótki poradnik: Na co zwracać uwagę, wybierając inteligentny system sterowania ogrzewaniem?


więcej...

2023-09-08/ELEKTROMET: Wymienniki i bufory dedykowane do kotłowni o ograniczonej przestrzeni – invisible heating system idea

Utrzymujący się od wielu lat trend zmniejszania przestrzeni do zabudowy systemu grzewczego ukierunkowuje działania projektowe na innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne.


więcej...

2023-09-08/LUXRAD: Kalkulator mocy

Wrzesień i rozpoczęcie roku szkolnego to idealny moment na zaprezentowanie... KALKULATORA MOCY! To nowe narzędzie dostępne na stronie internetowej producenta LUXRAD powstałe z myślą o architektach i projektantach wnętrz, a także wszystkich tych, którzy mają problem z doborem mocy grzejnika/ów do pomieszczenia.


więcej...

2023-08-14/NIBE: Regionalne szkolenia instalatorów z powietrznych i gruntowych pomp ciepła NIBE w II poł. 2023r.

Dołącz do grona instalatorów pomp ciepła szwedzkiej marki NIBE, producenta światowej klasy urządzeń, zdobądź lub poszerz wiedzę w zakresie montażu i projektowania instalacji z wykorzystaniem pomp ciepła.


więcej...

2023-06-12/SALUS Smart Home – inteligentne sterowanie domem

SALUS Controls od lat projektuje automatykę budynkową dla ogrzewnictwa. W ofercie marki znaleźć można sprawdzone rozwiązania do sterowania każdym typem instalacji grzewczej – również przez Internet.


więcej...

2023-06-07/INTEGRIS+ na Targach Grupy SBS

Targi Grupy SBS 2023 to jedno z tych wydarzeń, które przywołują tyle pozytywnych emocji, że nie sposób nie uśmiechnąć się na samo wspomnienie. To był czas merytorycznych rozmów, pełnych serdeczności spotkań! Po 4 latach nieobecności wydarzenia wróciliśmy i pobiliśmy kolejny rekord frekwencyjny: odnotowaliśmy wzrost ilości wystawców i zwiększenie liczby gości!


więcej...

2023-06-06/KFA Armatura Liderem Zrównoważonej Produkcji – znamy wyniki konkursu Diamenty Sustainable Economy 2023

KFA Armatura została laureatem prestiżowego konkursu Diamenty Sustainable Economy 2023, organizowanego przez Excutive Club. Zwycięstwo w kategorii Lider Zrównoważonej Produkcji ogłoszono 22 maja podczas uroczystej gali w ramach IX edycji Sustainable Economy Summit.


więcej...

2023-06-06/NIBE SPLIT: System grzewczo-chłodzący do budynków nowych i modernizowanych, na ekologicznym czynniku R32, do montażu Plug&Play

Rok 2022 przyniósł rekordową sprzedaż pomp ciepła w Polsce. Jak podaje PORT PC, w minionym roku niemal co trzecie sprzedane urządzenie do ogrzewania pomieszczeń w Polsce było pompą ciepła. W dobie tak dużego zapotrzebowania na pompy ciepła i liczbę wykonywanych instalacji, niezwykle istotne jest skrócenie czasu pracy instalatorów...


więcej...

2023-06-06/FERRO: Zawory kulowe F-Power

Zawory F-Power to grupa zaworów w rozbudowanej ofercie FERRO. Przeznaczone są do pracy w instalacjach wody użytkowej jak i centralnego ogrzewania (w tym także z roztworem glikolu w stężeniu do 50%), oraz w instalacjach sprężonego powietrza.


więcej...

2023-06-06/GEBO SuperVario: Rury karbowane ze stali nierdzewnej

Innowacyjne rozwiązanie dla trwałych instalacji hydraulicznych

W dzisiejszych czasach, przy tworzeniu instalacji hydraulicznych, istnieje potrzeba stosowania materiałów wytrzymałych, niezawodnych i łatwych w montażu. W odpowiedzi na te wymagania, GEBO wprowadziło na rynek rury karbowane ze stali nierdzewnej z grupy SuperVario...


więcej...

2023-06-06/UPONOR Minitec: System ogrzewania podłogowego o minimalnej wysokości

Dzięki jednej z najniższych na rynku wysokości (około 1,5 - 2 cm), Uponor Minitec jest rozwiązaniem dedykowanym w szczególności do obiektów remontowanych i modernizowanych. Samoprzylepna mata zapewnia stabilne mocowanie, a instalacja może zostać położona na istniejącym jastrychu, drewnie lub płytkach...


więcej...

2023-06-06/ELTERM: Nowy magazyn w Chełmnie

W maju w Chełmnie zakończyła się kilkumiesięczna inwestycja, której efektem jest powstanie nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej. Obiekt o powierzchni kilkuset m2 połączył ze sobą budynki ślusarni oraz spawalni, co w znaczącym stopniu ułatwi wiele procesów logistycznych.


więcej...

2023-06-06/BERETTA: Pompy ciepła EXCLUSIVE AGILE

Pompa ciepła EXCLUSIVE AGILE to pompa ciepła powietrze-woda typu split, która standardowo wyposażona jest w wbudowaną grzałkę elektryczną. Jednostka zewnętrzna wykorzystuje energię cieplną z powietrza, odnawialnego i darmowego źródła, oraz energię elektryczną z gospodarstwa domowego, dostarczając ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową, aby zapewnić komfort o każdej porze roku.


więcej...

2023-06-06/DANFOSS: Wszystko dzieje się szybciej z Icon2™ - instalacja zajmie Ci tylko 9 minut!

Praca właśnie stała się dużo prostsza. Specjalne funkcje i instalacja oparta na aplikacji minimalizują czas potrzebny na zainstalowanie Danfoss Icon2™ – systemu do sterowania ogrzewaniem podłogowym.


więcej...

2023-06-06/ELEKTROMET: Nowa grupa asortymentowa – SCWA-E - stabilizatory c.w.u. do węzłów cieplnych

Stabilizatory SCWA-E przeznaczone są do instalowania w węzłach cieplnych - magazynują ciepłą wodę użytkową oraz stabilizują jej temperaturę w zakresie +/- 1°C w stosunku do temperatury zadanej poprzez mieszanie wody o różnych i szybko zmieniających się temperaturach.


więcej...
Strony:1, 2, 3, 4, 5, 6