Strony:1, 2, 3, 4, 5 ... 7

Aktualności

2024-03-08/KAN-therm ultraLINE : Wysoka jakość i niezawodność w branży instalacyjnej

Branża sanitarna oferuje obecnie ogromny wybór materiałów i narzędzi do montażu. Nasza oferta to odpowiedź na konkretne potrzeby użytkowników, ale również instalatorów specjalizujących się w montażu określonych systemów, zwłaszcza realizacji niekomercyjnych.


więcej...

2024-03-08/THERMAFLEX: Wodociągi i sieci ciepłownicze przy Moście Zwierzynieckim

Most Zwierzyniecki, będący istotnym elementem dziedzictwa kulturowego oraz ważnym ogniwem infrastruktury miejskiej Wrocławia, przeszedł kompleksowy remont. Wspólny wysiłek Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, Probudowa Sp. z o.o. oraz Rotomat Sp. z o.o. przywrócił konstrukcji pierwotny blask. W projekcie ważną rolę odegrała także firma Thermaflex, dostarczająca kompleksowe rozwiązania izolacyjne do izolacji wodociągu oraz sieci ciepłowniczej. 


więcej...

2024-03-08/KFA Armatura: Grzejniki aluminiowe G500F/D z dolnym podłączeniem

Grzejniki aluminiowe G500F/D KFA Armatura posiadają opatentowane rozwiązanie montażowe: dolne podłączenie. Dzięki niemu z łatwością można wymienić dotychczas pracujące grzejniki stalowe na aluminiowe bez potrzeby zmian w instalacji.


więcej...

2024-03-08/VARIO TERM: Poznaj nasze nowoczesne płyny do zabezpieczania i czyszczenia instalacji

V-INHIBITOR Polimerowy inhibitor korozji do zabezpieczenia instalacji c.o.

V-CLEANER Preparat do czyszczenia instalacji c.o. na bazie polimerów


więcej...

2024-03-08/STIEBEL ELTRON: Poznaj gruntowe pompy ciepła WPE-I HW 400 Plus, HPG-I DCS Premium

Zastosowano w nich najnowsze rozwiązania techniczne zapewniające najwyższy komfort. Do wyboru wiele modeli: z technologią inwerterową, on-off, zintegrowanym zasobnikiem c.w.u., czy funkcją chłodzenia. Gruntowe pompy ciepła STIEBEL ELTRON wykorzystują nowoczesne czynniki chłodnicze. W tej dziedzinie prym wiodą modele HPG-I Premium, w których zastosowano czynnik R 454C umożliwiający uzyskanie temperatury zasilania aż do 75°C, a także wzrost wydajności do 15%.


więcej...

2024-03-08/JOULE: Poznaj nasze bestselery

Joule to jeden z wiodących producentów wysokiej jakości zasobników wykonanych ze stali nierdzewnej w Europie Zachodniej. Nasze produkty są kompatybilne z różnymi źródłami ogrzewania dostępnymi na rynku. Jako producent jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do indywidualnych projektów i potrzeb klientów, oferując także profesjonalne wyceny.


więcej...

2024-03-08/GRUNDFOS: Łatwa zmiana układu pomieszczeń w domu dzięki agregatom do podnoszenia ścieków SOLOLIFT2

Twoi Klienci planują remont zakładający zmianę układu pomieszczeń w domu? A może chcieliby zaaranżować dodatkową łazienkę lub nową pralnię w piwnicy?


więcej...

2024-03-08/AURATON: Polska marka i producent urządzeń do sterowania ogrzewaniem

Auraton to polska marka i producent urządzeń do sterowania ogrzewaniem oraz automatyki budynkowej. Rozwiązania i systemy proponowane przez specjalistów Auraton tworzone są na miarę wymagań nowoczesnego budownictwa oraz potrzeb klientów.


więcej...

2024-03-08/BERETTA: Nowy kondensacyjny kocioł gazowy MYNUTE EVO X

MYNUTE EVO X to nowy kondensacyjny kocioł gazowy od marki Beretta. Wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale przede wszystkim zastosowanymi technologiami. Od szerokiego zakresu modulacji 1:10 we wszystkich modelach, przez jeszcze bardziej wydajny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej z odnowionym adaptacyjnym systemem spalania, aż po nowy panel z możliwością sterowania dotykowego.


więcej...

2024-03-08/ALNOR: Rekuperator SlimAIR o wysokiej sprawności i niskim zużyciu energii

Centrala rekuperacyjna SlimAIR to jednostka o wysokiej sprawności i oszczędności energii, zaprojektowana z myślą o wentylacji domów i mieszkań o powierzchni do 140-150 m². Dzięki swojej wysokiej sprawności temperaturowej, umożliwiającej odzysk ciepła na poziomie aż 94%, urządzenie zapewnia efektywną wentylację przy minimalnym zużyciu energii.


więcej...

2024-03-08/FERRO: Pakiet nowości dla Profesjonalisty

W tegorocznym sezonie firma FERRO wprowadziła do swojej oferty liczne nowości. Są to przede wszystkim profesjonalne sprzęty o specjalistycznym zastosowaniu: uniwersalne naczynia wzbiorcze, filtry skośne siatkowe z magnesem, zawory kulowe kątowe i proste, a także zawory kulowe gazowe nakrętno-wkrętne. Produkty te wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz przemyślany, funkcjonalny design – zalety charakterystyczne dla wszystkich akcesoriów marki FERRO.


więcej...

2024-02-01/Integris+ 2024 - nowa edycja, nowi partnerzy i jeszcze więcej szans na nagrody!

Ideą Programu lojalnościowego Grupy SBS Integris+ jest zintegrowanie Instalatorów, Hurtowni i Marek Producenckich. Dbamy o to aby pokazali się w nim najlepsi Producenci, których produkty są najchętniej kupowane a także te marki, które posiadają największy potencjał. W tym roku po raz pierwszy zaprezentuje się aż 11 nowych marek: ALCADRAIN, ALNOR, AWENTA, ENGO Controls, FERROLI,  INVENA, JOULE, Lamborghini CALORECLIMA, RZT Technika Grzewcza, SAMEE oraz VARIO TERM. Pełną listę producentów...


więcej...

2024-02-01/Integris+ 2024 – Partnerzy Programu

Poznaj 50 marek, które biorą udział w 12. edycji Programu Lojalnościowego Grupy SBS Integris+...


więcej...

2024-01-08/WILO TOUR 2024: Bezpłatne warsztaty dla Instalatorów

ZAPRASZAMY 
NA BEZPŁATNE WARSZTATY DLA INSTALATORÓW
WILO TOUR 2024


więcej...

2023-12-15/BWT: Zmiękczacz wody to już standard – Wybierz najlepszy!

Zmiękczanie wody to pełna wydajność instalacji wodnej i grzewczej, mniej osadów na armaturze kuchennej i łazienkowej oraz mniejsze zużycie środków myjąco - piorących i detergentów. BWT jest światowym liderem w uzdatnianiu wody dla wszystkich sektorów...


więcej...

2023-12-15/FERRO: Vitto Black VerdeLine – kolekcja baterii dla wymagających

Wyrazista czarna barwa i bryły nawiązujące do kubicznych form sprawiają, że armatura Vitto Black VerdeLine pomaga kreować aranżacje o zdecydowanym charakterze. Wpisuje się dodatkowo w modny trend ekologiczny. Zastosowana nowoczesna technologia dba o oszczędzanie wody.


więcej...

2023-12-15/ELTERM: Konfiguratory doboru

Biorąc pod uwagę dynamikę rynku techniki grzewczej, ciężko nadążyć za wszystkimi zmianami… Aby nieco ułatwić klientom porównanie naszych produktów, stworzyliśmy nowe, intuicyjne wersje konfiguratorów doboru...


więcej...

2023-12-15/DANFOSS: Poznaj Ally™ - system bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem

Zwiększ efektywność energetyczną swojego kotła dzięki przekaźnikowi kotła Danfoss Ally™. Idealne akcesorium do optymalizacji kotła. Upewnij się, że kocioł działa tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.


więcej...

2023-12-15/BERETTA: Benefit Beretta, czyli wyścig po weekend z Ferrari!

Benefit Beretta to program dedykowany dla firm instalacyjnych i serwisowych, które kupują i montują urządzenia marki Beretta. Głównym celem Uczestnika tego Programu jest możliwość spełnienia marzenia i wygrania auta marki Ferrari na weekend.


więcej...

2023-12-15/NIBE: Kaskady pomp ciepła w instalacjach wymagających dużej mocy grzewczej

Pompy ciepła, wykorzystujące do działania energię pobraną z otoczenia, to innowacyjne rozwiązanie coraz częściej stosowane w budynkach wymagających dużej mocy grzewczej. Możliwość tworzenia układów kaskadowych pozwala na zastosowanie tych źródeł ciepła w budynkach o zróżnicowanej powierzchni ogrzewanej, od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy metrów kwadratowych...


więcej...
Strony:1, 2, 3, 4, 5 ... 7