Strony:1, 2, 3, 4, 5 ... 7

Aktualności

2024-07-01/GRUNDFOS: Pompuj kasę z ALPHA1 L!

KUPUJ pompy ALPHA1 L 25-40 i 25-60
w Hurtowniach Grupy SBS w dniach 01-31.07.2024 r.
I ODBIERZ KASĘ na karcie przedpłaconej MASTERCARD!
KWOTA ZALEŻY OD CIEBIE  – za każdą pompę otrzymasz 65 zł!


więcej...

2024-06-25/NIBE: Zaoszczędź do 5 000 zł w Szwedzkiej promocji pomp ciepła NIBE!

Zaoszczędź do 5 000 zł w Szwedzkiej promocji pomp ciepła NIBE!  Promocja trwa do 15 lipca 2024 r.


więcej...

2024-06-10/INTEGRIS+ na 9. Targach Grupy SBS

Goście z różnych zakątków świata, dziesiątki tysięcy produktów, setki wystawców, moc konkursów, nagród, gwar radosnych rozmów... i pogoda jak z katalogu wycieczek zagranicznych... - tak prezentowały się 9. Targi Grupy SBS.  Pragniemy podziękować z tego miejsca wszystkim, którzy współtworzyli to wydarzenie jako wystawcy i jako goście. Zrobiliście tropikalny klimat!


więcej...

2024-06-10/WILO: Promocja urodzinowa 30 lat Wilo Polska

POMPUJ NAGRODY ZA QR KODY

Skanuj, zgłaszaj swoje kody. Rywalizuj i ciesz się ze swojej nagrody!


więcej...

2024-06-10/AURATON 2YA regulator z WiFi

AURATON 2YA to podtynkowy, elektroniczny regulator z nowoczesnym panelem  dotykowym dający możliwość ustawienia temperatury z minutową precyzją. Termostat posiada moduł WiFi i współpracuje z aplikacjami Tuya Smart oraz Smart Life.


więcej...

2024-06-10/THERMAFLEX: Izolacja z certyfikatem Cradle to Cradle usprawnia komfort pracy

W dzisiejszych czasach efektywna izolacja systemów wentylacyjnych staje się kluczowym elementem w projektach biurowych, wpływając nie tylko na komfort pracy, ale również na oszczędności energetyczne i zrównoważony rozwój. Jednym z wiodących rozwiązań na rynku są produkty marki Thermaflex, które znalazły zastosowanie w projekcie izolacji kanałów wentylacyjnych na III piętrze biurowca...


więcej...

2024-06-10/ALNOR: Rekuperator do mieszkań FlatAIR® już w sprzedaży

FlatAIR® - najnowsze rekuperatory Alnor przeznaczone do mieszkań


więcej...

2024-06-10/INVENA: Wprowadza Ekologiczne Rozwiązania Zgodne z Dyrektywami OZE

Firma Invena, obserwując rosnący nacisk na ekologiczne rozwiązania w budownictwie, postanowiła wprowadzić na rynek nowe produkty, które są zgodne z najnowszymi wymaganiami i dyrektywami dotyczącymi odnawialnych źródeł energii (OZE). Wprowadzenie tych innowacyjnych rozwiązań ma na celu nie tylko poprawę efektywności energetycznej budynków, ale także ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko.


więcej...

2024-06-10/EFAR: Ponad 30 lat doświadczenia

EFAR, założony w 1991 roku, z dumą reprezentuje w 100% polski kapitał, będąc prekursorem jako wyłączny dystrybutor krajowych producentów kurków kulowych.


więcej...

2024-06-10/McAlpine: Przyłącza i złączki montażowe oraz NOWOŚĆ - MINIFLEXY krótkie, elastyczne, złączki harmonijkowe

Firma McAlpine jest jednym z wiodących producentów w branży sanitarnych instalacji na rynku. Została założona w 1902 roku w Glasgow, w Szkocji. Od tego czasu firma konsekwentnie rozwija swoje produkty, wprowadzając nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania...


więcej...

2024-06-10/JOULE: Najważniejsze rzeczy, które musisz wiedzieć o zasobnikach nierdzewnych!

Chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka kluczowych zalet naszych zasobników nierdzewnych Joule. Oto, dlaczego warto wybrać nasze produkty...


więcej...

2024-06-10/KFA: Głowice termostatyczne – mała rzecz, a niezbędna!

Regulacja ciepła w grzejniku aluminiowym to jedna z najważniejszych funkcjonalności dla komfortu cieplnego w naszym domu. Niezbędny jest do tego termostat grzejnikowy, który pozwoli na ustawienie najbardziej odpowiedniej dla nas temperatury pomieszczenia...


więcej...

2024-03-08/KAN-therm ultraLINE : Wysoka jakość i niezawodność w branży instalacyjnej

Branża sanitarna oferuje obecnie ogromny wybór materiałów i narzędzi do montażu. Nasza oferta to odpowiedź na konkretne potrzeby użytkowników, ale również instalatorów specjalizujących się w montażu określonych systemów, zwłaszcza realizacji niekomercyjnych.


więcej...

2024-03-08/THERMAFLEX: Wodociągi i sieci ciepłownicze przy Moście Zwierzynieckim

Most Zwierzyniecki, będący istotnym elementem dziedzictwa kulturowego oraz ważnym ogniwem infrastruktury miejskiej Wrocławia, przeszedł kompleksowy remont. Wspólny wysiłek Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, Probudowa Sp. z o.o. oraz Rotomat Sp. z o.o. przywrócił konstrukcji pierwotny blask. W projekcie ważną rolę odegrała także firma Thermaflex, dostarczająca kompleksowe rozwiązania izolacyjne do izolacji wodociągu oraz sieci ciepłowniczej. 


więcej...

2024-03-08/KFA Armatura: Grzejniki aluminiowe G500F/D z dolnym podłączeniem

Grzejniki aluminiowe G500F/D KFA Armatura posiadają opatentowane rozwiązanie montażowe: dolne podłączenie. Dzięki niemu z łatwością można wymienić dotychczas pracujące grzejniki stalowe na aluminiowe bez potrzeby zmian w instalacji.


więcej...

2024-03-08/VARIO TERM: Poznaj nasze nowoczesne płyny do zabezpieczania i czyszczenia instalacji

V-INHIBITOR Polimerowy inhibitor korozji do zabezpieczenia instalacji c.o.

V-CLEANER Preparat do czyszczenia instalacji c.o. na bazie polimerów


więcej...

2024-03-08/STIEBEL ELTRON: Poznaj gruntowe pompy ciepła WPE-I HW 400 Plus, HPG-I DCS Premium

Zastosowano w nich najnowsze rozwiązania techniczne zapewniające najwyższy komfort. Do wyboru wiele modeli: z technologią inwerterową, on-off, zintegrowanym zasobnikiem c.w.u., czy funkcją chłodzenia. Gruntowe pompy ciepła STIEBEL ELTRON wykorzystują nowoczesne czynniki chłodnicze. W tej dziedzinie prym wiodą modele HPG-I Premium, w których zastosowano czynnik R 454C umożliwiający uzyskanie temperatury zasilania aż do 75°C, a także wzrost wydajności do 15%.


więcej...

2024-03-08/JOULE: Poznaj nasze bestselery

Joule to jeden z wiodących producentów wysokiej jakości zasobników wykonanych ze stali nierdzewnej w Europie Zachodniej. Nasze produkty są kompatybilne z różnymi źródłami ogrzewania dostępnymi na rynku. Jako producent jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do indywidualnych projektów i potrzeb klientów, oferując także profesjonalne wyceny.


więcej...

2024-03-08/GRUNDFOS: Łatwa zmiana układu pomieszczeń w domu dzięki agregatom do podnoszenia ścieków SOLOLIFT2

Twoi Klienci planują remont zakładający zmianę układu pomieszczeń w domu? A może chcieliby zaaranżować dodatkową łazienkę lub nową pralnię w piwnicy?


więcej...

2024-03-08/AURATON: Polska marka i producent urządzeń do sterowania ogrzewaniem

Auraton to polska marka i producent urządzeń do sterowania ogrzewaniem oraz automatyki budynkowej. Rozwiązania i systemy proponowane przez specjalistów Auraton tworzone są na miarę wymagań nowoczesnego budownictwa oraz potrzeb klientów.


więcej...
Strony:1, 2, 3, 4, 5 ... 7