STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa

 

Wraz z wynalezieniem i produkcją pierwszej grzałki elektrycznej w 1924r. rozpoczyna się udana historia STIEBEL ELTRON.

Do dnia dzisiejszego firma stosuje się do maksymy założyciela firmy, dr inż. Theodora Stiebel, aby produkować innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Przez lata STIEBEL ELTRON stał się jednym z wiodących producentów w sektorze ciepłej wody i energii odnawialnej.

Niespotykane tempo rozwoju oferowanych produktów szło w parze z inwestowaniem w rozwój usług. Regularnie prowadzone szkolenia dla partnerów handlowych, zakładów serwisowych, instalatorów oraz projektantów pozwoliły nie tylko na stałe umacnianie pozycji firmy, ale również ogólnodostępną edukację.

Dziś STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która prezentuje szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń. Wśród nich znajdziemy nowoczesne przepływowe i pojemnościowe ogrzewacze wody, piece akumulacyjne, konwektory, bezpośrednie ogrzewacze pomieszczeń, maty grzewcze oraz pompy ciepła i urządzenia wentylacyjne. 

Już od 30 lat rozwiązania STIEBEL ELTRON w Polsce wyróżniają się duża niezawodnością, wysoką jakością i długą żywotnością. Koncern oferuje polskim klientom bogate portfolio systemowych rozwiązań, które przystosują każdy dom i obiekt do wymagań przyszłości. 

Wydajne jednostki wentylacyjne zapewniające optymalny dopływ świeżego powietrza

  • Zintegrowane multicentrale LWZ łączą w jednym urządzeniu funkcje ogrzewania, wentylacji, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Wnoszą do nowego budynku najnowocześniejsze rozwiązania
  • Centralny system wentylacyjny VRC zapewni komfort świeżego powietrza w całej przestrzeni mieszkalnej
  • Decentralne rekuperatory VLR dostarczą świeże i przefiltrowane powietrze z odzyskiem ciepła. Możliwe zastosowanie w nowych i istniejących budynkach.

Komfortowe przygotowanie ciepłej wody i oszczędność energii

  • Przepływowe ogrzewacze wody efektywnie przygotują ciepłą wodę użytkową w kuchniach, łazienkach i WC
  • Szerokie portfolio pojemnościowych ogrzewaczy wody od 5 do 1000 litrów pozwala dobrać urządzenie do każdego obiektu
  • Pompy ciepła do c.w.u. wykorzystują ciepło z powietrza, co pozwala zmniejszyć emisję CO2.

Elastyczne rozwiązania zapewniające szybkie ogrzewanie w każdym pomieszczeniu

  • Idealne do krótkiego ogrzewania w pojedynczych pomieszczeniach: szybko reagujące grzejniki elektryczne jako uzupełnienie centralnego ogrzewania
  • Decydującymi czynnikami jest zapotrzebowanie na ciepło w konkretnym pomieszczeniu. Nasze rozwiązania sięgają od stylowych grzejników z kamienia naturalnego, poprzez podłączane do prądu grzejniki i konwektory, aż do pieców akumulacyjnych i elektrycznych systemów ogrzewania podłogowego.