STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o.
Ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa

 

Wraz z wynalezieniem i produkcją pierwszej grzałki elektrycznej w przydomowym warsztacie w Berlinie, w 1924r. rozpoczyna się udana historia STIEBEL ELTRON. 

Do dnia dzisiejszego firma stosuje się do maksymy założyciela firmy, dr inż. Theodora Stiebel, aby produkować innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Przez lata STIEBEL ELTRON stał się jednym z wiodących producentów w sektorze ciepłej wody i energii odnawialnej.

Niespotykane tempo rozwoju oferowanych produktów szło w parze z inwestowaniem w rozwój usług. Regularnie prowadzone szkolenia dla partnerów handlowych, zakładów serwisowych, instalatorów oraz projektantów pozwoliły nie tylko na stałe umacnianie pozycji firmy, ale również ogólnodostępną edukację. 

Dziś STIEBEL ELTRON to firma pełna energii, która prezentuje szeroki wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 2 000 produktów: nowoczesnych przepływowych i pojemnościowych ogrzewaczy wody, pieców akumulacyjnych, konwektorów i bezpośrednich ogrzewaczy pomieszczeń, mat i płyt grzewczych oraz pomp ciepła i urządzeń z grupy wentylacji i rekuperacji.  

Już od 27 lat rozwiązania STIEBEL ELTRON w Polsce wyróżniają się duża niezawodnością, wysoką jakością i długą żywotnością. Koncern oferuje polskim klientom ponad 30 000 systemowych rozwiązań, które przystosują każdy dom i obiekt do wymagań przyszłości.  

 

Lista produktów objętych programem Integris+2022.