LARS
ul. Świerkowa 14
64-320 Niepruszewo

 

Auraton to polska marka obecna na rynku grzewczym już 35 lat. Od samego początku zyskiwała zaufanie konsumentów i odnosiła liczne sukcesy. Auraton należy do Grupy Lars - rodzinnego przedsiębiorstwa, o którego rozwój dba obecnie już drugie i trzecie pokolenie. Rodzinny charakter zaowocował  etycznymi i korzystnymi dla lokalnej gospodarki decyzjami. Produkty Auraton powstają w Niepruszewie, w okolicy Poznania, a do ich powstania przyczynili się polscy inżynierowie i projektanci. Rozwój polskiej myśli technologicznej oraz wspieranie lokalnej gospodarki jest więc nieobojętny Grupie Lars już od samego początku istnienia firmy. Grupa pozostaje również nadal firmą opartą w 100% na kapitale polskim, bez udziału zagranicznych funduszy.

Marka Auraton powstała nie tylko w odpowiedzi na potrzeby rynku, ale przede wszystkim z myślą o użytkownikach. Firmowy zespół do spraw badań i rozwoju, składający się z inżynierów z długoletnim doświadczeniem w branży, potrafi nie tylko wsłuchać się w potrzeby klientów, ale także stworzyć rozwiązania, które na te potrzeby odpowiadają. Dzięki posiadanemu laboratorium, inżynierowie firmy Lars mogą działać niezależnie i ze swobodą podążać za trendami obecnymi na rynku i pojawiającymi się innowacjami. Auraton wyrasta z obserwacji, dlatego elastycznie podąża za zmieniającymi się preferencjami odbiorców.

Poznaj produkty marki Auraton:

- termostaty przewodowe

- termostaty bezprzewodowe

- regulatory przewodowe do ogrzewania podłogowego

- regulatory bezprzewodowe do ogrzewania podłogowego

- akcesoria do regulatorów

- sterowniki

- akcesoria do sterowników

Od samego początku działania firma Lars obrała sobie za cel produkcję urządzeń najwyższej jakości, które mimo to będą dostępne dla każdego. Takie właśnie są urządzenia marki Auraton. Główne względy, którymi kierowaliśmy się tworząc produkty tej marki to ergonomia, niezawodność i ekonomia. Dzięki temu tak dobrze sprawdzają się w codziennym życiu ich głównych użytkowników: tysięcy rodzin w ponad 25 krajach na świecie.

Auraton to marka otwarta również na inicjatywy i sugestie partnerów biznesowych. Dzięki posiadanemu zapleczu technologicznemu oraz wiedzy ekspertów z zespołu badań i rozwoju, firma może wdrożyć wszelkie nowatorskie rozwiązania, dopasowując je do bieżących oczekiwań rynku.

Grupa Lars to:

- marka AURATON

- firma Lars, dostarczająca nowatorskie rozwiązania w zakresie produkcji m.in. oświetlenia LED, profili schodowych oraz opraw przemysłowych,

- Biuro Projektów Kolejowych, zaopatrujące w oświetlenie przemysł kolejowy,

- Helicenter, oferujące szkolenia w zakresie pilotażu oraz szeroki wachlarz usług lotniczych.