GRUPA LARS

AURATON
ul. Świerkowa 14
64-320 Niepruszewo

 

Auraton to marka oferująca urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki domowej. W jej asortymencie znajdują się produkty do sterowania ogrzewaniem. Produkujemy nowoczesne regulatory, listwy sterujące i sterowniki zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, zarządzające systemami ogrzewania domów i mieszkań oraz sterowniki pomp C.O. i C.W.U. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie w instalacjach ogrzewania grzejnikowego, podłogowego oraz mieszanego.

Ponadto, dotrzymując tempa technologicznemu rozwojowi, oferujemy rozwiązania z obszaru IoT (Internet of Things), które pozwalają bezprzewodowo, niezależnie od lokalizacji, kontrolować ogrzewanie, wodę, energię, a także chronić dom przed zalaniem czy włamaniem, tworząc Smart Home, czyli zintegrowany system zarządzania domem. 

Zespół naszych inżynierów posiada ogromne doświadczenie, a ich umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby współczesnych konsumentów pozwala nam projektować i tworzyć rozwiązania szyte na miarę oczekiwań. Wszystkie produkty powstają w naszym firmowym laboratorium, gdzie przechodzą rygorystyczne testy, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. A wszystko to robimy w poszanowaniu zasad ekologii, w trosce o zrównoważony rozwój i środowisko.

Auraton należy do Grupy Lars, która istnieje na rynku od niemal 50 lat. To rodzinna firma, wyłącznie z polskim kapitałem, która mieści się w podpoznańskim Niepruszewie. Działa na skalę globalną, eksportując swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie.