Aliaxis Poland Sp. z o.o.
ul. Energetyczna 6
56-400 Oleśnica

 

System syfonów sanitarnych Nicoll – innowacje z dbałością o każdy szczegół

 

Realizacja komfortowych przestrzeni łazienkowych, które zapewnią łatwe utrzymanie czystości oraz długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie, wymaga specjalnie zaprojektowanych i innowacyjnych rozwiązań.

W koncernie Aliaxis oferujemy szeroką gamę syfonów sanitarnych charakteryzujących się wysoką troską o higienę, estetykę i komfort akustyczny.

Bardzo często instalatorzy zmuszeni są do pracy w miejscach trudnodostępnych, w których prawidłowy montaż syfonu jest dodatkowo utrudniony, dlatego wszystkie nasze rozwiązanie są projektowany z myślą o możliwie najłatwiejszym i najszybszym sposobie montażu. Odpowiedzią na taką potrzebę jest system zintegrowanych uszczelek z korpusem syfonu, zapewniający 100% szczelność i gwarancję poprawnego montażu.

Wszystkie produkty Nicoll przechodzą restrykcyjne testy i są sprawdzane w najtrudniejszych warunkach, dlatego są idealnym rozwiązaniem sanitarnym do łazienek czy kuchni.

Więcej informacji: Systemy sanitarne Aliaxis Poland

 

System kanalizacji wewnętrznej AMAX PRO – bezpieczeństwo i trwałość w kanalizacji

 

Bezpieczny i niezawodny system kanalizacji wewnętrznej musi zapewnić niezbędną ochronę środowiska i gwarantować wysoki komfort higieniczny w budynku. Cechą dodatkową i ważną z punktu widzenia użytkownika, jest również dbałość o komfort akustyczny wewnątrz budynku.

System kanalizacji wewnętrznej AMAX PRO jest produktem, który spełnia wszystkie te oczekiwania.

Kanalizacja wewnętrzna AMAX PRO oferowana przez Aliaxis Poland jest łatwa w montażu, także zimą, kiedy temperatury spadają poniżej minus 10 °C. AMAX PRO zapewnia stałą wydajność nawet w trudnych warunkach oraz zapewnia pełną integralność sieci kanalizacyjnej.

AMAX PRO jest wykonany w technologii trzech warstw, dzięki czemu wewnętrzna biała warstwa w zdecydowanym stopniu ułatwia inspekcję rurociągu po montażu systemu w budynku. Trójwarstwowa konstrukcja rury zapewnia wysoki komfort akustyczny, co potwierdza uzyskany przez produkt certyfikat.

Więcej informacji: Kanalizacja wewnętrzna AmaxPro

 

Syfon brodzikowy Magnetech – innowacja w zasięgu ręki

 

Syfon brodzikowy jest kluczowym elementem każdej kabiny prysznicowej. Właściwie wybrany gwarantuje przyjemną kąpiel, bez przykrych zapachów oraz szybkie odprowadzenie wody z prysznica.

Syfon Magnetech to rewolucyjne rozwiązanie na rynku zapewniające zdecydowaną poprawę komfortu użytkownika.

Produkt jest kompatybilny ze standardowymi odpływami 90 mm. Jest wykonany w technologii zintegrowanych uszczelek w metodzie CO-INJECTION zapewniającej 100% bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz łatwy i szybki montaż. Co-Injection to trwałe połączenie uszczelek wykonanych z TPE (termoelastomer) z korpusem syfonu wykonanym z PP (polipropylen). Ryzyko wycieków przestaje być problemem, a praca syfonu staje się bezobsługową na długie lata.

Najbardziej innowacyjny element syfonu to objęta patentem technologia Magnetech czyli magnetyczny zawór, który otwiera się pod wypływem słupa wody podczas kąpieli i zamyka po jej zakończeniu, tworząc odcięcie wodne wewnątrz syfonu. Takie unikatowe rozwiązanie pozwala raz na zawsze zapomnieć o przykrych zapach w Twojej łazience, jednocześnie zachowując wysoki wskaźnik przepływu.

Więcej informacji: Syfon brodzikowy Magnetech

 

 

Pliki do pobrania:

Katalog AmaxPro

Ulotka AmaxPro

Katalog systemów sanitarnych Nicoll