NAJLEPSZA WODA W DOMU

Woda – arteria życia w Twoim domu

Od piwnicy aż po dach, od grzejnika poprzez kuchnię aż po łazienkę – dzięki produktom BWT Twoja woda w całym domu będzie znakomita! Razem z naszymi partnerami z zakresu instalacji urządzeń oraz specjalistami BWT w dziedzinie wody pitnej opracowaliśmy najlepsze rozwiązania służące do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. Filtry wody pitnej zapewniają higienicznie czystą wodę, zmiękczacze i urządzenia chroniące przed powstawaniem osadu oferują innowacyjną ochronę przed wapniem oraz uzdatnianie wody w celu zapewnienia optymalnej wydajności instalacji grzewczej – a wszystko to dzięki BWT!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmiękczacz PERLA SILK

Zmiękczacz najnowszej generacji BWT PERLA SILK został zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników. Jedwabiście miękka, Perłowa Woda BWT to codzienny luksus domowego centrum SPA  dla Ciebie i Twojej rodziny. Miękka woda sprzyja lepszej kondycji skóry i włosów, a odzież wyprana w zmiękczonej wodzie uzyskuje nowy wymiar miękkości i trwałości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtr mechaniczny E1 – higiena wody pitnej jest prosta!

Filtr mechaniczny BWT E1 zapewnia wygodną i prostą obsługę dzięki genialnej koncepcji i budowie. Wkład filtra można wymienić zaledwie w ciągu kilku sekund, a dopływ wody zablokować jednym ruchem ręki bezpośrednio na urządzeniu – bez narzędzi, bez pryskającej wody. Prosto i wygodnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preparaty Solutech -  ochrona instalacji grzewczej

Gdy na zewnątrz jest zimno, w domu otula nas przyjemne ciepło. Dba o to nasza instalacja grzewcza. Jednak wiele osób nie wie, że woda, którą napełniana jest instalacja, w znacznym stopniu przyczynia się do jej bezawaryjnego działania. W razie użycia nieodpowiedniej wody mogą powstać osady (jak wapń czy złogi), korozja czy zbyt duże napowietrzenie instalacji, co skutkuje usterkami, drogimi naprawami, a nawet awariami instalacji. Odpowiednio uzdatniona woda zapewnia wydajną, niewymagającą konserwacji i bezawaryjną pracę instalacji grzewczej. Pozwala to zaoszczędzić koszty i napawać się przyjemnym ciepłem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Change The World sip, by sip

W BWT jesteśmy dumni, że dzięki naszym zrównoważonym technologiom i produktom możemy przyczynić się do ochrony najcenniejszego zasobu naszej planety: wody. Nasze hasło „For You and Planet Blue” doskonale wyraża naszą misję i naszą niedawno zdefiniowaną strategię „BWT Innovations-4Future” – ze strefami wolnymi od plastikowych butelek, technologiami membran ogniw paliwowych oraz fundacją BWT Aqua Pearls For You & Planet Blue – która podkreśla nasze zaangażowanie w udostępnianiu wody pitej tam, gdzie o nią trudno. Nasze działania skupiają się na tym, aby zmienić naszą plastikową planetę ponownie w błękitną planetę.