Luxrad Polska Mazur i Wspólnicy S.K.A
ul. Parkowa 1
05-800 Pruszków

 

Poznaj grzejnikowy świat marki Luxrad

Luxrad to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości grzejników, które nie tylko skutecznie ogrzewają pomieszczenia, ale również dodają mu stylu i wyjątkowego charakteru. Na rynku istnieje od ponad 15 lat, chociaż pierwsze grzejniki wyjechały już z parku maszynowego ponad ćwierć lat temu. Stawiamy na nowoczesne maszyny produkcyjne, innowacyjne technologie, unikatowy design, zróżnicowaną ofertę dostępną w całej Europie a także produkt w 100% „Made in Poland”. Wszystkie działania firmy wytyczane są zgodnie z zasadami ESG.

W firmie Luxrad pracuje zespół doświadczonych ekspertów, który skupia się na projektowaniu grzejników w oparciu o trzy nasze najważniejsze filary – funkcjonalność, jakość i design. Najpierw przyglądamy się potrzebom Klientów, aby potem zaprojektować grzejnik, który zaspokaja gusta nawet tych najbardziej wymagających. Dbamy o najmniejszy detal, aby każde spojrzenie na grzejnik, dotyk struktury, komfort użytkowania, sprawiały satysfakcję z wyboru produktu marki Luxrad. Od lat rozwijamy naszą ofertę. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek m.in. grzejniki z lustrem czy grzejnik z osłoną z betonu architektonicznego. Każdy projekt jest w zasięgu naszych możliwości - jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz obsługę klienta, aby pomóc w doborze odpowiednich grzejników do konkretnych potrzeb i warunków przestrzennych.

Kobe

Grzejniki pokojowe – znajdź idealną propozycję dla siebie 

Grzejniki pokojowe to kluczowy element zapewniający skuteczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczeń w mieszkaniach i domach. Nowoczesne modele oprócz funkcji grzewczej są elementem dekoracyjnym we wnętrzu. Luxradowa oferta to ponad 30 modeli dekoracyjnych, które dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach oraz kształtach. Grzejniki pokojowe odnajdą się w każdym aranżacyjnym stylu – nowoczesnym, eklektycznym, boho czy glamour i każdym pomieszczeniu –  salonie, przedpokoju, sypialni czy pokoju dziecięcym.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej produktów znajdziesz na stronie internetowej www.luxrad.com w zakładce grzejniki pokojowe .

Scala New

Grzejniki łazienkowe – ogrzewanie, suszenie, dekoracja 

Grzejniki łazienkowe to niezwykle ważne urządzenie, które zapewnia komfort cieplny podczas codziennych pielęgnacji. Urządzając tą przestrzeń warto postawić na funkcjonalność i dobrej jakości grzejnik. Prawie 40 modeli znajdujących się w ofercie wyróżnia się niesamowitym, różnorodnym wyglądem. Oprócz tego są odporne na wilgoć, szybko się nagrzewają i mogą pełnić funkcję suszenia ręczników.

Szukasz produktu który idealnie będzie pasował do twojej łazienki? Sprawdź ofertę grzejników łazienkowych

Oferta ON STOCK

ON STOCK – jeszcze więcej możliwości w tak krótkim czasie

Dla wszystkich, którzy ceną sobie komfort użytkowania, śledzą najnowsze trendy i szukają grzejnika dostępnego od ręki, wprowadziliśmy ofertę ON STOCK. W zeszłym roku oferta rozszerzyła się o nowe modele oraz została ubrana w odświeżoną oprawę wizualną. Nowy ON STOCK to propozycja 96 pozycji grzejników wodnych, 82 modeli elektrycznych oraz 12 wodno-elektrycznych.

Modele z oferty charakteryzują się: najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością, szybkim terminem realizacji zamówienia!

Odkryj wszystkie modele z oferty specjalnej → ON STOCK.