WERIT Polska Sp z o.o.
ul. Zachodnia 2
PL-55-330 Błonie gm. Miękinia
Tel.: +48 71 336-25-95
Fax: +48 71 333-65-00

werit@werit.pl
  

 

WERiT POLSKA Sp. z o.o. to Firma należąca do niemieckiej grupy WERiT.
Ponad 100 letnie doświadczenie Firmy w branżach, sanitarnej i opakowaniowej na chwilę obecną pozwala zaspokoić każdy kanał dystrybucji wykorzystując wieloletnie KNOW HOW i szereg doświadczeń.

WERIT jest jedynym właścicielem marki sanitarnej JOMO należącej do Grupy.
Marka sanitarna JOMO to nie tylko lata doświadczeń i unikalny produkt, ale też pomysł na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania systemowe do pomieszczeń sanitarnych indywidualnych i inwestycyjnych.

Korzystając z doświadczeń Firma rozwija gamę produktów sanitarnych, gdzie podstawą są grupy stelaży JOMOTech do wszelkich przyborów sanitarnych, poprzez system odpływów liniowych oraz ceramikę WC. 

Marka nie tylko rozwija swoją ofertę, ale wchodzi w nowe obszary asortymentowe jako producent zaspokajając potrzeby Naszych Klientów.

Główna zaletą produktów serii JOMOTech, jest ich uniwersalność w montażu poprzez zastosowanie tych samych elementów montażowych. Wszystkie produkty są produktami uniwersalnymi, których montaż może odbywać się przed ścianami masywnymi w ścianach kartonowo -  gipsowych a co najważniejsze na ścianach prostych, w narożnikach i pod skosami.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym WERIT inwestuje w markę JOMO ukazując nowoczesne systemy. Bogata paleta barw oraz nowatorskie formy płyt przyciskowych pozwoliły na stworzenie produktów komponujących się z niemal każdym stylem urządzania wnętrz. Rozbudowa asortymentu o ceramikę WC pozwoliła na wzmocnienie marki JOMO. Ceramika dostępna jest w trzech modelach wysokiej jakości ceramiki serii SENTIDO, SATAYA, SANRISE. Nowoczesny system ceramiki bezrantowej pozwala utrzymać urządzenie sanitarne w nieskazitelnej czystości. Wszystkie modele zostały wyposażone w deski sedesowe z systemem wolnego opadania SOFT CLOSE, co na co dzień ułatwia życie użytkowników. 

Marka nie tylko rozwija swoją ofertę, ale wchodzi w nowe obszary asortymentowe jako producent, zaspokajając potrzeby swoich Klientów. Korzystając z doświadczeń firma rozwija gamę produktów sanitarnych o system odpływów liniowych oraz przyściennych. Nowy system odpływów podłogowych i przyściennych wychodzi naprzeciw wymaganiom mieszkania z dostępem bez barier oraz jest pomocny dla architektów i projektantów, którzy poszukują nowoczesnych ekonomicznych rozwiązań. 

Systemy odpływowe JOMOTech liniowe wbudowane są w powierzchnię podłogi oraz przykryte eleganckim panelem o właściwościach antypoślizgowych, dzięki czemu uzyskujemy płynne przejście do strefy prysznicowej, pozostawiając resztę podłogi suchą.

Symetria systemów odpływowych gwarantuje uzyskanie integralnej całości podłogi lub ściany gotowej posiadającej ozdobny system odpływowy. Wyszukane wzornictwo i wysoka jakość produktu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, którym proponujemy wykonanie indywidualnych projektów zgodnych z ich zapotrzebowaniem. Estetyczne wykonanie systemów JOMOTech pozwala wykorzystać produkty w każdym pomieszczeniu sanitarnym, łazienkach oraz SPA.