Inox Thermes Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Józefa Piłsudskiego 12/3
23-200 Kraśnik

biuro@thermes.pl

 

Firma Inox Thermes Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem oraz dystrybutorem zbiorników i zasobników dla branży grzewczej w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz zaplecze produkcyjno-magazynowe pozwala nam tworzyć wysokiej jakości produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy i dostarczyć je w krótkim czasie we wskazane miejsce.

 

 

OSO Hotwater
Thermes jest wyłącznym dystrybutorem podgrzewaczy ze stali nierdzewnej norweskiego producenta OSO HOTWATER, oferującego wysokiej jakości zbiorniki dopasowane do większości systemów CWU. Produkty OSO tworzone są z myślą o minimalnych stratach oraz maksymalnej wydajności, co sprawia, że systemy grzewcze użytkowników są niezwykle ekonomiczne.
Ponad 80-letnie doświadczenie oraz w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna daje gwarancję wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych produktów. 

 

 

 

 


 

 

 

Ultra Inox 
Thermes jest producentem Ultra Inox,  serii zbiorników i zasobników buforowych ze stali nierdzewnej do wszystkich rodzajów pomp ciepła wykorzystywanych w gospodarstwach domowych oraz budynkach przemysłowych. 

Wyposażone i dostarczone ze wszystkimi wymaganymi komponentami oraz elementami sterującymi zapewniają bezproblemowy montaż i użytkowanie z wybrana pompą ciepła. Projektując zbiorniki skupiamy się na potrzebach instalatorów oraz inwestorów, których komfort oraz użytkowanie jest dla nas priorytetem.