Joule Polska Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 55D 
53-611 Wrocław

 

Joule z głębokimi korzeniami w Irlandii to lider w produkcji zarówno podgrzewaczy jak i buforów nierdzewnych wykonanych z wysokogatunkowej stali DUPLEX. 
Grupa Joule kontynuuje dynamiczny rozwój, posiadając zaawansowane fabryki nie tylko na terenie rodzimej Irlandii i w Portugalii, ale również w nowo powstałej fabryce w Anglii. Z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, zyskaliśmy reputację największego dostawcy zbiorników ze stali nierdzewnej w Anglii i Irlandii. Ponadto rozszerzyliśmy swoją obecność na inne rynki, posiadając oddziały w Belgii, Holandii, Hiszpanii, a także od niedawna w Szwecji.
Od 2012 roku Joule Polska pełni rolę centrum dystrybucji dla naszego rodzimego kraju jak i krajów sąsiednich. Firma z roku na rok zdobyła uznanie klientów nie tylko dzięki wysokiej jakości swoich produktów, ale również za długotrwałą ekspertyzę w dziedzinie technologii zbiorników wodnych.

Joule Cyclone to seria zarówno podgrzewaczy jak i buforów nierdzewnych wykonanych z wysokogatunkowej stali DUPLEX. Wężownice oraz króćce przyłączeniowe tych modeli są zbudowane ze stali kwasoodpornej AISI 316L natomiast całość została zamknięta w eleganckiej obudowie stalowej malowanej proszkowo na kolor srebrny. Nasza oferta jest bardzo obszerna i zróżnicowana, przez co znajdą Państwo w niej podgrzewacze do pompy ciepła, systemów solarnych, kotłów stałopalnych, a także bufory ciepła. Wszystkie modele o pojemności od 90 do 500 litrów są dostępne na naszym magazynie we Wrocławiu. Niemniej jednak nasze możliwości nie ograniczają się jedynie do tego zakresu, gdyż mamy możliwości produkcji modeli na zamówienie do nawet 5000 litrów.

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub skonsultowania się z naszymi ekspertami. Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu dla Twoich potrzeb.