ARMATURA KRAKÓW SA
ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

 

 

KFA Armatura: KOMFORTOWE ROZWIĄZANIA

Poznaj naszą ofertę!

 

 

 

 

EFEKTYWNE GRZEJNIKI ALUMINIOWE

www.kfa.pl/grzejnik

Ogrzewanie to jeden z podstawowych elementów wpływających na komfort życia. Grzejniki aluminiowe to najlepszy wybór. Są efektywne – aluminium jest bardzo wydajnym przewodnikiem ciepła, co oznacza, że grzejnik szybko się nagrzewa.

Na efektywność grzejników ma wpływ również ich kształt. Charakterystyczna forma modułów z kierownicami powietrza umieszczonymi na froncie grzejnika to nie tylko klasyczny wygląd, ale również zastosowanie praktyczne. Wyloty kierują bowiem nagrzane powietrze w stronę pomieszczenia, a nie bezpośrednio w górę (czyli na przykład pod parapet).

Dzięki pełnym radiatorom zastosowanym w naszych grzejnikach ciepło rozchodzi się bardziej równomiernie, co z kolei sprawia, że efektywność grzewcza może być zachowana również przy nowoczesnej prostej formie, gdzie wylot powietrza skierowany jest ku górze, szczególnie jeśli grzejnik nie jest umieszczony pod parapetem.

 

 

 

 

 

 

 

 

OSZCZĘDNOŚĆ Z GRZEJNIKIEM ALUMINIOWYM

WODA: do napełnienia potrzeba mniej wody niż w grzejniku stalowym – w modelu 10 elementowym zaledwie 3 litry wody

ENERGIA: grzejnik aluminiowy jest znacznie lżejszy niż stalowy lub żeliwny o tej samej mocy grzewczej więc szybciej się nagrzewa i oddaje energię cieplną

ŚRODOWISKO: aluminium to surowiec w pełni nadający się do recyklingu, można go przetwarzać w nieskończoność

PIENIĄDZE: grzejniki KFA Armatura mają 20 lub 16 lat gwarancji, co w przeliczeniu na rok użytkowania daje znacząco niższą cenę niż w przypadku grzejników o 10-letnim okresie gwarancyjnym

 

 

 

 

 

 

 

 

FUNKCJONALNE BATERIE ŁAZIENKOWE I KUCHENNE

https://bit.ly/KFAbaterielazienkoweikuchenne

Czy wiesz, że dzięki ekologicznym bateriom łazienkowym możesz oszczędzić nawet 24 tysiące litrów wody rocznie? W naszej ofercie posiadamy wiele kolekcji wyposażonych w napowietrzacze redukujące przepływ wody nawet do 5-6 litrów na minutę. To znacząca oszczędność nie tylko dla portfela, ale także wyraz troski o środowisko naturalne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W naszej ofercie mamy również wiele funkcjonalnych baterii kuchennych, a tym również modele z funkcją filtrowania woda. Warto pamiętać o tym, że idealna bateria kuchenna musi być przede wszystkim wygodna w codziennym korzystaniu – strefa zmywania jest najczęściej użytkowaną przestrzenią w kuchni. Podstawą takiej baterii jest więc wyciągana wylewka i możliwość przełączania typu strumienia wody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAWORY Z 15-LETNIĄ GWARANCJĄ

https://bit.ly/KFAzawory

Wybór odpowiednich zaworów do instalacji, zarówno przemysłowej, jak i tej w budynkach mieszkalnych jest ważnym etapem każdej inwestycji. Od ich jakości, trwałości i szczelności zależy nie tylko sprawne działanie instalacji, ale również bezpieczeństwo. Kluczowe jest zachowanie właściwych parametrów pracy oraz dobór optymalnych dymensji zaworów pod potrzeby konkretnego projektu.

Decydujące znaczenie dla wytrzymałości zaworów ma materiał, z jakiego są wykonane. Musi być odporny na korozję i posiadać wszelkie niezbędne atesty. Zawory marki KFA Armatura są produkowane z wysokiej jakości mosiądzu CW617N, który spełnia wymagane normy dotyczące kontaktu z wodą pitną. Co ważne, jest to materiał ekologiczny – nadaje się do recyklingu.

 

 

 

 

 

 

 

CZĘŚCI ZAMIENNE – NAPRAWIAJ, NIE WYRZUCAJ!

www.kfa.pl/naprawiajniewyrzucaj

Naprawiając produkty można ograniczyć negatywny wpływ na środowisko naturalne na wielu poziomach. Po pierwsze przyczyniamy się do zredukowania ilości odpadów – nie tylko ze „starego” produktu, ale również z opakowania nowo zakupionego. Po drugie zmniejszamy zużycie energii i surowców, niezbędnych do produkcji nowych produktów, wpływając tym samym na redukcję śladu węglowego. I po trzecie, nie mniej ważne, nie generujemy kolejnych transportów: surowców, towarów, śmieci.

Świadomy wybór, jakim jest naprawianie produktów zamiast zakupu nowych jest właśnie przykładem działania ekologicznego, a zarazem ekonomicznego.

Dawanie produktom drugiego życia to także zysk finansowy. Zakup i wymiana uszkodzonego elementu są tańsze niż zakup całego, nowego produktu. Dlatego rozwijamy naszą ofertę części zamiennych, bo troszczymy się o środowisko oraz dajemy komfortowe rozwiązania naszym klientom.