ARMATURA KRAKÓW SA
ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

 

KFA Armatura: KOMFORTOWE ROZWIĄZANIA

Poznaj naszą ofertę!

https://bit.ly/KFAbaterielazienkoweikuchenne

https://bit.ly/KFAzawory

https://bit.ly/KFAgrzejniki

https://bit.ly/KFAkabinyiparawany

KIM JESTEŚMY?

KFA Armatura to producent nowoczesnych rozwiązań z obszaru armatury sanitarnej i grzewczej. Nasza historia sięga roku 1922 r., w którym swoją działalność rozpoczęła Łagiewnicka Fabryka Armatur. Była to produkcja armatury i pokrewnych artykułów w zakresie odlewania metali kolorowych.

NASZA MISJA

Naszą misją jest zapewnianie komfortu użytkownikom naszych produktów, rozwiązań i usług. Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości wyrobów poprzez bieżące monitorowanie zmian w zakresie potrzeb i preferencji Klientów oraz udoskonalanie asortymentu, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

LUDZIE

Siłą każdej firmy są ludzie – nie inaczej jest w naszym przypadku. Nasi pracownicy to nasz największy kapitał. To dzięki wielu pokoleniom zaangażowanych osób Armatura Kraków SA nie tylko przetrwała prawie sto lat na rynku, ale wciąż się rozwija i dynamizuje swoje działania.

TECHNOLOGIA

Nasza fabryka zlokalizowana jest w Nisku na Podkarpaciu. Za kontrolę jakości na każdym etapie produkcji oraz za wdrażanie nowych produktów odpowiada nasz własny dział konstrukcyjno-badawczy. Procesy produkcji audytowane zgodnie z normą ISO 9001.

PRODUKT

W naszej ofercie posiadamy szeroką ofertę baterii łazienkowych i kuchennych, grzejników aluminiowych, a także zaworów i armatury C.O. Kluczowe jest dla nas dostarczanie Klientom komfortowych rozwiązań – wygodnych, innowacyjnych i funkcjonalnych.

GWARANCJA

20 lat na grzejniki aluminiowe

15 lat na zawory wodne

10 lat na kolekcje baterii łazienkowych i kuchennych

5 lat na zawory gazowe i żeliwne