Valvex S.A.
ul. Nad Skawą 2
34-240 Jordanów

 

Poznaj ostatnie nowości Valvex!

Za nami premiery baterii, które łączą ze sobą wyjątkowy design z najnowszymi technologiami wpływającymi na niższe zużycie wody i oszczędność Twoich pieniędzy.

Do oferty dołączyły również zawory kątowe SPIN, które dzięki swojej budowie sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach montażu i pomogą zrealizować estetyczną instalację wg Twojego projektu.

 

Baterie V
Minimalistyczny wdzięk

Seria baterii V odnajdzie się w każdej łazience, stając się jej główną gwiazdą bądź subtelnym uzupełnieniem.

Baterie te łączą świat nowoczesnych technologii i ponadczasowego designu. Dzięki delikatnie zaokrąglonemu korpusowi ich bryła jest lekka, a autorskie rozwiązania techniczne zamieniają je w produkt niezawodny i ekologiczny.

Kolekcja składa się z dwóch rodzajów baterii umywalkowych: wysokiej i niskiej oraz baterii natryskowej i wannowej. Dostępne są dwa rodzaje wykończenia powierzchni: Chrome oraz Black.

Solidność wykonania i najwyższej jakości komponenty to wyróżnik naszych baterii. Montowana w nich głowica CITEC gwarantuje wytrzymałość, wygodę i płynną regulację temperatury oraz siły przepływu wody. System łatwego montażu baterii EASY FIX pozwoli zamontować armaturę nawet niedoświadczonym majsterkowiczom.

 

 

 

 

Baterie CADIA
Elegancja w duchu modern retro

Wyjątkowość baterii CADIA bierze się przede wszystkim z inspiracji przeszłością. Design w stylu modern retro nadaje im wyjątkowego wdzięku i klasy. Nikt nie przejdzie obok nich obojętnie, a one same udowadniają na każdym kroku, że są niepowtarzalnym połączeniem świata ekologii, estetyki i elegancji.

W ramach tej serii Valvex oferuje dwie baterie umywalkowe: niską i wysoką oraz baterię wannową i natryskową. Wszystkie modele dostępne są w wersji wykończenia Chrome.

Nowoczesność baterii CADIA wyróżnia się ceramicznymi głowicami mieszającymi zapewniającymi jednoczesną płynną regulację strumienia wody oraz jej temperatury. Sam odlew korpusu posiada 25-letnią gwarancją. Specjalny perlator z systemem SAVE MONEY pozwala ograniczyć przepływ wody na poziomie poniżej 9 litrów na minutę. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzisz nie tylko zużycie wody, ale również ograniczasz wydatki.

 

 

 

 

SPIN
Funkcjonalne zawory podłączeniowe

Już w listopadzie Klienci mieli okazję poznać nowe zawory kątowe SPIN. Dostępne w dwóch wersjach: z filtrem i bez filtra są idealnym rozwiązaniem dla kotłów wiszących oraz wszelkich innych połączeń uszczelnianych uszczelką płaską. Obrotowa nakrętka, w którą wyposażony jest zawór pozwala skrócić czas montażu do minimum dzięki wyeliminowaniu konieczności wykorzystania osobno zaworu i śrubunku. To rozwiązanie sprawdza się w szczególności w przypadku podłączeń kotłów jedno i dwufunkcyjnych oraz przy ograniczonej przestrzeni pod kotłem. Zawory kątowe SPIN świetnie sprawdzą się również przy podłączeniach innej armatury – takiej jak zasobniki CWU bądź armatura pionowa.

Przy użyciu wersji z filtrem i korkiem spustowym następuje zabezpieczenie elementów kotła i innych urządzeń przed zanieczyszczeniami, dzięki temu można opróżnić je z czynnika bez konieczności opróżniania całej instalacji.

SPIN-y bez filtra posiadają nietypowe i unikalne niewielkie rozmiary, dzięki temu komfort montażu zwiększa się, nawet przy ograniczonej przestrzeni. 

 

 

Lista produktów objętych programem Integris+2022.