GEBO Technika International Sp. z o.o. 
ul. Okólna 45 
05-270 Marki k. Warszawy

 

Tradycja firmy GEBO sięga roku 1936, kiedy przyznano nam patent na uniwersalne żeliwne złączki  zaciskowe. Był to pierwszy krok w rozwoju firmy i podstawa wszystkiego co teraz widzimy. Przez te ponad 85 lat marka GEBO stała się synonimem jakości oraz oszczędności nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim czasu jaki potrzeba do naprawy sieci wodnych. 
  
Dzisiaj produkty GEBO stanowią nieodzowną część większości instalacji, zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Oferta GEBO umożliwia montaż oraz naprawę systemów rurowych w dużym zakresie zastosowań i materiałów, takich jak: stal, miedź, polietylen czy rury wielowarstwowe. 
  
W chwili obecnej w samej Polsce firma oferuje 13 różnych grup produktowych o szerokim spektrum rozmiarów i zastosowań. Produktami flagowymi w katalogu GEBO są uniwersalne żeliwne złączki zaciskowe GEBO Quick, obejmy remontowo-naprawcze GEBO Clamps, podwójnie ocynkowane żeliwne łączniki gwintowane GEBO Fittings oraz giętkie, karbowane rury ze stali nierdzewnej z grupy GEBO SuperVario. 
  
Nie znaczy to jednak, że reszta produktów nie cieszy się zbytnią popularnością. Wręcz przeciwnie, bardzo dużo instalatorów nie wyobraża sobie pracy z innymi zaworami niż GEBO Valves. Cenią oni sobie ich jakość oraz funkcjonalność. Podobnie jest ze złączkami ze stali nierdzewnej GEBO G316, łącznikami zaciskowymi z tworzywa sztucznego GEBO Plast czy innymi produktami. 
  
Warto wspomnieć również o towarach można by rzec z „wyższej półki”. Grupy produktowe takie jak multigebo czy minigebo, przy pierwszym poznaniu mogą odstraszyć klientów ceną. Lecz to, co oferują w zamian warte jest każdego grosza. W końcu kto nie chciałby za pomocą jednej złączki połączyć dwie rury wielowarstwowe innych producentów i to o różnych średnicach. Dzięki multigebo jest to możliwe. Natomiast dzięki minigebo można stworzyć odejście z bosej rury na gwint w miejscu, w którym nawet Special czy Quick nie byłby w stanie się zmieścić. 
  
Wszystko to to dosłownie mała część tego co oferuje producent. Wiadomo, że każdy rynek posiada swoje uwarunkowania. Dlatego GEBO stara się dopasować i rozwijać swoją ofertę do potrzeb klientów aby mogli oni cieszyć się życiem, nie martwiąc się cieknącą rurą.