RUG Riello Urządzenia Grzewcze S. A. 
ul. Kociewska 28/30
87-100 Toruń

 

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. jest producentem pomp ciepła, gazowych kotłów kondensacyjnych i klimatyzacji. Fabryka kotłów gazowych zlokalizowana jest w Toruniu i od 2001 wyprodukowano w niej ponad 6 mln urządzeń, które ogrzewają mieszkania oraz domy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Firma należy do grupy Riello, lidera w produkcji urządzeń grzewczych i klimatyzacji, stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, by chronić środowisko naturalne. Poprzez system szkoleń firma zapewnia rozwój i aktualną wiedzę techniczną swoim partnerom biznesowym, co w rezultacie przekłada się na satysfakcję i zadowolenie użytkowników urządzeń.

Firma RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. oferuje na rynku polskim urządzenia marki Beretta, mające zastosowanie w mieszkaniach i domach, jak również w budynkach komercyjnych, takich jak: hale, zakłady produkcyjne czy budynki użyteczności publicznej.

Aktualna oferta urządzeń marki Beretta znajduje się na stronie www.beretta.pl. Zapraszamy również do obserwowania naszego Fan Page’a na Facebook’u: facebook.com/BerettaHeatingPolska, gdzie informujemy między innymi o nowościach i wydarzeniach, jak również do subskrypcji naszego kanału na You Tube: Beretta Heating Polska, na którym publikujemy video poradniki oraz prezentacje naszych produktów.

W zakresie techniki domowej asortyment marki Beretta obejmuje:

  • pompy ciepła
  • wiszące gazowe kotły kondensacyjne i standardowe
  • klimatyzatory
  • przepływowe gazowe podgrzewacze c.w.u.
  • zasobniki c.w.u.
  • akcesoria

W zakresie techniki komercyjnej asortyment marki Beretta obejmuje:

  • wiszące gazowe kotły kondensacyjne wysokiej mocy
  • stojące gazowe kotły kondensacyjne wysokiej mocy
  • akcesoria

Grupa Riello jest częścią firmy Carrier, dla której innowacyjność od zawsze stanowi jedną z najważniejszych wartości. A dzięki ośrodkom badawczo-projektowym dostarcza klientom najwyższej klasy produkty i usługi. W codziennej pracy firmie przyświecają takie wartości, jak szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i integracja. Wszystko po to, by tworzyć zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania z ogromną dbałością o środowisko naturalne.