Typoszereg pomp Grundfos COMFORT

wyznacza nowe standardy dotyczące efektywności energetycznej oraz zapewnia inteligentne sterowanie instalacją cyrkulacji ciepłej wody. Każdego roku, typowa 3-osobowa rodzina mieszkająca w domu marnotrawi do 16 000 litrów czystej wody, czekając aż w kranie pojawi się ciepła woda. Typoszereg pomp COMFORT zapewnia domownikom komfort korzystania z ciepłej wody natychmiast po odkręceniu kranu. Dzięki instalacji cyrkulacji c.w.u. z pompą COMFORT zmniejszysz zużycie wody oraz poprawisz komfort domowników.

pompy cyrkulacyjne COMFORT

SOLOLIFT2 dodatkowa toaleta na poddaszu lub nowa łazienka w piwnicy nie musi być już tylko pragnieniem.

SOLOLFT2 to unikalny typoszereg kompaktowych agregatów, które efektywnie odprowadzają ścieki z wszelkich urządzeń sanitarnych, gdziekolwiek się znajdują, niezależnie od kanalizacji grawitacyjnej. Typoszereg SOLOLIFT2 obejmuje 5 wariantów agregatów pompowych do odprowadzania ścieków domowych poprzez rurę o małej średnicy do pionu kanalizacyjnego.

agregaty podnoszące ścieki

O firmie Grundfos

Nasza historia nie kręci się tylko wokół pomp

To historia pełna optymizmu, nieustannych innowacji i wiary w lepsze jutro. Historia szacunku do planety i żyjących na niej ludzi. Jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą produkującą pompy. Poprzez nasze rozwiązania i usługi wpływamy na życie milionów ludzi każdego dnia, choć większość z nich tego nie zauważa. Wiąże się z tym wielka odpowiedzialność. Naszym obowiązkiem jest szanowanie, ochrona i umożliwianie przepływu wody dla ludzi, przedsiębiorstw i całej planety. Ponieważ w Grundfos wierzymy, że w każdej kropli kryją się nieskończone możliwości, a woda jest w stanie odmienić świat.

grundfos sieć dystrybucji

NASZA OFERTA

Grundfos Sp. z o.o.

ul. Klonowa 23, Baranowo
62-081 Przeźmierowo

telefon:

+48 61 650 13 00

SOCIAL MEDIA: