KOTAR Sp.j. B. & S. Jaworscy
ul. Kościuszki 33
56-100 Wołów

 

 

     Firma Kotar powstała w 1992 r. jako spółka założona przez dwóch braci: Bogdana i Stanisława Jaworskich. Od początku istnienia firma zajmowała się produkcją płyt izolacyjnych do ogrzewania podłogowego.

Obecnie produkujemy pełną gamę płyt styropianowych do ogrzewania podłogowego oraz styropianów specjalnych: akustycznych czy też stosowanych w halach przemysłowych, gdzie stosowane jest znaczne obciążenie mechaniczne oraz akcesoriów, takich jak m.in. taśmy brzegowe ze spienionego polietylenu oraz klipsy do mocowania rur i inne. Dysponujemy nowoczesną linią do produkcji styropianu. DYSPONUJEMY NOWOCZESNĄ LINIĄ DO PRODUKCJI STYROPIANU

    Od 2005 r. firma należy do niemieckiej grupy GSH skupiającej producentów oraz przetwórców styropianu. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty do sprzedaży styropianu zarówno na terenie Polski jak i całej unii europejskiej.

   Naszym najnowszym produktem są płyty systemowe KR i KR/N, powlekane laminatem do izolacji stropów pod ogrzewanie podłogowe do stosowania w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Płyty służą do szybkiego montażu bez użycia spinek mocujących oraz posiadają ścisłe połączenie pomiędzy płytami dzięki zastosowaniu szybkiego łączenia.