Prevex Sp. z o.o.
ul. Cisowa 9, Niepruszewo
64-320 Buk

 

 

Na odpływach łazienkowych i kuchennych znają się, jak nikt inny. Od ponad 40 lat zajmują się ich projektowaniem, produkcją i sprzedażą. Stawiają na wysoką jakość i pomysł. Ich łatwe i skuteczne w użytkowaniu, opatentowane rozwiązania sprawdzają się zarówno w świecie hydraulików, jak i klientów indywidualnych. Świadczą o tym przyznawane ich produktom wyróżnienia.

Syfony marki Prevex są wstępnie zmontowane, a dzięki zastosowaniu rozwiązań teleskopowych można je instalować w zlewozmywakach i umywalkach różnego rodzaju i wielkości. Projektują je z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni pod zlewem lub umywalką. Wstępny montaż i elastyczności zapewniają szczelność produktów oraz ich szybką i bezproblemową instalację. Wśród wyróżniających się modeli znajdują się syfony łazienkowe: Preloc oszczędzający miejsce, czy przełomowy, opatentowany, czyszczony od góry EasyClean oraz kuchenne: Smartloc i Flexloc. Szczegółowe informacje o produktach można znaleźć na www.prevex.com

Obok syfonów do umywalek i zlewów Prevex oferuje także m.in. syfony wannowe i brodzikowe. W swojej ofercie firma posiada także szeroką gamę odwodnień liniowych, wpustów i kratek ściekowych, rur i wyposażenia do kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz części zamiennych i uszczelek.

Prevex to firma międzynarodowa należąca do fińskiej grupy KWH. Posiada certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001. Ich syfony oznaczone są symbolem EN 274.